Обрано “Міс Київський Медичний Університет 2024”!

12 березня 2024 року пройшов благодійний конкурс молодості, краси і талантів «Міс Київський Медичний Університет 2024». За корону переможниці змагались 12 учасниць з медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів.

Обирало головну красуню Університету авторитетне журі у складі: Костянтина Качана, декана міжнародного факультету;  Галини Зайвої, блогера, переможниці загальнонаціонального проекту «КРАСА КРАЇНИ 2023»; Олександра Севрюкова, керівника навчального центру мережі «Аптека 9-1-1»; Владислава Деревенка, експерта Центру симуляційного навчання та оцінювання та Софії Середи, т.в.о. голови студентської ради університету.

Варто сказати, що зал палацу культури «Дарниця» був переповнений шанувальниками красунь, кожна з яких мала свою групу підтримки.

На початку конкурсу до присутніх звернулися з вітальним словом президент КМУ Олександр Поканевич та ректор Борис Івнєв.

Розпочався конкурс з «Візитки» учасниць на тему: «Чому я обрала медичну спеціальність?», в якому дівчата розповідали англійською мовою про те, чому вони вирішили стали лікарями, стоматологами або фармацевтами.

У другому конкурсі  під назвою «Демонстрація професійних навичок» красуні продемонстрували навики надання різних видів першої медичної допомоги, а саме: непрямого масажу серця, накладання турнікета, фіксуючої пов’язки на голову, постановку назофарингінального повітроводу, виконання ін’єкцій, проведення дефібриляції і т.п.

У третьому конкурсі дівчата демонстрували свої таланти. Виявилось, що наші красуні не тільки відмінно навчаються, а й чудово танцюють, співають та декламують вірши.

В останньому змаганні учасниці дефілювали у вечірніх сукнях. У перервах між конкурсами перед глядачами виступили: народний ансамбль народного танцю «Гопак», ансамбль сучасного танцю  «Візаві», співачка Ксенія Авдєєва, студентка КМУ Катерина Волкова та співак Данило Карачевський.

Після тривалих обговорень, журі оголосило результати конкурсу – «Міс КМУ 2024» стала студентка медичного факультету Анна Черняк, першою віце-міс – Анастасія Арабаджи, студентка стоматологічного факультету, а другою віце-міс – Аліна Толочко, студентка фармацевтичного факультету. Міс глядацьких симпатій обиралась протягом тижня на сайті Університету шляхом онлайн-голосування. Нею стала студентка  стоматологічного факультету Яремченко Софія.

Щиро вітаємо наших красунь з перемогою в конкурсі та бажаємо подальших успіхів і звершень! Всі зібрані під час конкурсу гроші були передані на потреби ЗСУ.

Відеосюжет про подію дивіться за посиланням.

Фото з конкурсу ви можете переглянути на посиланням. Увага! Доступ до фото лише з корпоративного акаунта!