ПОДІЇ | Всі Події

Новини вступної кампанії

Шановні вступники 2022!

З 21 березня 2022 року в Університеті відновлено дистанційний освітній процес з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Київський медичний університет не зупинився та продовжує далі працювати, щоб Вступна кампанія 2022 відбулась!

На даний момент ми не маємо остаточної інформацї щодо перебігу кампанії в 2022 році, але ми впевнені, що наш Університет робитиме все можливе для того, щоб ви мали можливість в безпечних та комфортних для вас умовах подати документи для здобуття найгуманнішої професії в світі – медичного працівника, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Чекаємо на затвердження нових Умов прийому на 2022 рік та одразу повідомимо вам.

Слідкуйте за оновленням на сайті, повідомленнями на наших сторінках в соціальних мережах в Facebook Instagram   та групами Абітурієнт 2022 в Viber  та Telegram.

Також надсилаємо посилання на онлайн-брифінг щодо вступної кампанії в 2022 році Міністерства освіти і науки України, на якому були актуалізовані ключові питання організації та проведення Національного мультипредметного тесту замість ЗНО.

Чекаємо на вас в кращому приватному Університеті країни!

07.04.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери