ПОДІЇ | Всі Події

Новини стоматологічного факультету

21 квітня 2023 року студенти 5 курсу стоматологічного факультету мали унікальну можливість прослухати мотиваційну лекцію Докашенко Оксани Володимирівни, менеджера по роботі зі стоматологічною спільнотою та клінічній освіті компанії Dentsply Sirona на тему: «Невід’ємні складові успіху в сучасній стоматології».

Нагадуємо, що компанії Dentsply Sirona давній друг та партнер нашого Університету. Не обійшлося, звісно, і без подарунків, після закінчення лекції відбувся розіграш сертифікатів на навчання в компанії Dentsply Sirona серед присутніх на лекції студентів.

У другій половині заходу, відбулася зустріч з керівництвом КМУ: ректором Борисом Борисовичем Івнєвим та деканом стоматологічного факультету Іриною Миколаївною Тимченко. Вони розповіли про майбутні ОСКІ, ознайомили присутніх з правилами вступу до інтернатури КМУ 2023 та з основними клінічними базами стажування – провідними стоматологічними клініками міста Києва.

Вже зараз ви можете подати попередню заяву на вступ до інтернатури тут.

Для того, щоб зробити правильний вибір бази стажування, обрати найліпші умови для себе та наставника на найближчі 2-3 роки радимо вам активно долучатися до екскурсій до наших клінічних баз. Розклад тут.

Увага, нагадуємо! Для тих, хто подасть заяву на вступ до 01.06, ми залишаємо вартість освітньої частини інтернатури на рівні 2022 року!
Чекаємо вас в інтернатурі Київського Медичного Університету! Кращі мають навчатися у кращих!

Контакти відділу інтернатури:
Адреса: вул. Бориспільська, 2, каб. 146
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55

24.04.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери