Новини KMU POLISH CAMPUS

У KMU POLISH CAMPUS студенти не лише активно навчаються, а й знаходять час на відпочинок та ознайомлення з культурними пам’ятками Польщі.

Так, 14 жовтня 2023 року, студенти-іноземці Київського Медичного Університету, разом з Кірик Т.В., завідувачем викладачем кафедри української і латинської мов та Ляліною О.О., старшим викладачем, відвідали такі відомі історичні пам’ятки міста Битома, як: Меховицький палац, притулок Миру та будинок-музей матері Єви.

На екскурсії студентам розповіли історію цих пам’яток культури. Зокрема, студенти дізналися про засновницю будинку-музею матері Єви, спадкоємицю роду фон Тіле-Вінклерів, яка стала медичною сестрою і присвятила своє життя лікуванню бідняків та про благодійну діяльність товариства  матері Єви.

21 жовтня 2023 року студенти  долучилися до культурної спадщини Сілезького воєводства (Польща), відвідавши у Сверклянці Палац Кавалера – замковий комплекс, який широко відомий як Верхнесилезький Версаль.

Дякуємо організаторам за проведення цікавих екскурсій!

21.10.2023