Розширюємо можливості для практики: професор Томаш Купка – партнер кампусу

Якість та повнота практичної підготовки є одним з пріоритетів Польського кампусу КМУ. Ми постійно працюємо над розширенням мережі наших партнерів серед шпиталів та стоматологічних клінік та аптек.

Минулий тиждень завершився укладенням договору про організацію виробничих практик для стоматологів 3-го, 4-го та 5-го курсів з відомим професором та практиком Томашем Купкою.

Співпраця з професором Купкою розпочалась одразу – студенти 5-го курсу вже розпочали виробничу практику з дитячої стоматології та ортодонтії на базі приватної стоматологічної практики пана професора у м. Руда Шльонська. Студенти відзначають високий рівень педагогічної майстерності фахівців клініки, а також потужну матеріально-технічну базу.

Покладаємо великі надії, що співпраця розвиватиметься, а професор Купка разом із командою радо буде ділитись найкращим європейським досвідом з нашими студентами!

Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024