Новини кафедри анатомії, топографічної анатомії і оперативної хірургії

Студенти третього курсу медичного факультету, групи Мк2102 закріпили практичні навички – накладання швів на кафедрі анатомії, топографічної анатомії і оперативної хірургії. Студенти навчилися накладати окремі вузлові шви на шкіру, заряджати хірургічну голку в голкотримач, лігатуру в голку, пошарово роз’єднувати тканини і накладати неперервні і окремі вузлові шви на шкіру. Викладач кафедри, доцент Радомська Наталія Юріївна ознайомила студентів з хірургічними інструментами та  первинними хірургічними навичками.

Студенти 2 курсу стоматологічного факультету групи СК2201 разом  з  завідувачем кафедри анатомії, топографічної анатомії і оперативної хірургії Ковальчук Наталією Василівною на практичному занятті з анатомії людини вивчили трійчастий нерв, а саме проекцію його ядер на дно ромбоподібної ямки, вихід корінців на основі головного мозку, вихід гілок трійчатого нерву через отвори основи черепа та ділянки їхньої іннервації.  Ці знання мають велике практичне значення для розуміння можливих ускладнень і патологічних процесів, що можуть виникати при травмах черепу або ушкодженні гілок трійчастого нерву.