ПОДІЇ | Всі Події

Новини фармацевтичного факультету

1 грудня 2022 року на фармацевтичному факультеті відбулось засідання експертної групи з оновлення освітньо-наукових програм підготовки здобувачів вищої освіти ступеня магістра та доктора філософії за спеціальністю «Фармація, промислова фармація».

На засіданні під головуванням Андрія Вікторовича Гудзенка, завідувача кафедри хімії, взяли участь директор директорату з питань освіти Микола Миколайович Гришков, декан фармацевтичного факультету Людмила Володимирівна Гайова, заступник декана Тетяна Василівна Ільїна, завідувач кафедри управління та економіки фармації, технології ліків Любов Анатоліївна Бутко та доценти кафедри фармацевтичної, біологічної хімії, фармакогнозії Ірина Олександрівна Гуртовенко та Ольга Анатоліївна Білан. Предметом обговорення стало питання покращення підготовки студентів денної та заочної форми навчання до складання ліцензійних іспитів «Крок-1. Фармація» та «Крок-2. Фармація».

А наступного дня, 02 грудня 2022 року, завідувач кафедри хімії, Андрій Вікторович Гудзенко, як офіційний опонент, взяв участь у роботі Спеціалізованої вченої ради ДФ 64.605.039. здобувача Чайки Наталії Борисівни, яка захищала дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії на тему: «Фітохімічне вивчення листя мучниці звичайної та створення на їх основі нових лікарських засобів» (науковий консультант, Кошовий Олег Миколайович, доктор фармацевтичних наук, професор).

05.12.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери