Триває подача документів на всі факультети КМУ! Поспішай! Кількість місць ДУЖЕ обмежена!

Триває прийом документів до Київського Медичного Університету. Ми раді вітати у стінах КМУ майбутніх лікарів, лікарів-стоматологів та фармацевтів.

Сьогодні ми хочемо познайомити вас з новими обличчями КМУ, а саме зі студентами-першокурсниками стоматологічного факультету КМУ.

Однією з перших подала документи на стоматологічний факультет – Марія Стрєльцова, вона родом із тимчасово окупованого міста Мелітополь Запорізької області. На вибір Марії вплинув успішний приклад старшого брата, випускника нашого Університету.

Професія стоматолога була дитячої мрією іншої нашої першокурсниці Аліни Кулик із Запоріжжя, бо дівчина мала проблеми з зубами в дитинстві та провела багато часу у кабінеті стоматолога. Зараз Аліна мріє стати лікарем-стоматологом і дарувати людям гарні і здорові посмішки. При вступі до КМУ дівчина чула багато гарних відгуків про наш Університет, особливо її зацікавила новітня практична база, можливість навчатися в Польському кампусі та проходити стажування у стоматологіях Польщі.

Серед тих, хто подає документи на навчання до КМУ – чимало вступників із високими та найвищими балами національного мультипредметного тесту. Так, наш студент Польського кампусу Філатовіч Нікіта здав математику на 200 балів, а у Софії Тацюк з Києва середній бал НМТ становить 180. У шкільні роки талановита дівчина була багаторазовою призеркою Всеукраїнських олімпіад з біології. Софія у цьому році брала участь у відкритих стоматологічних тренінгах Київського Медичного Університету.

Тож, шановні вступники перевірте, будь ласка, свої електронні кабінети. Всіх, хто отримав статус “Рекомендовано до зарахування” ми запрошуємо до Приймальної комісії Університету для виконання вимог до зарахування та укладання договору на навчання з оригіналами документів до 25 серпня 2023 року. Нагадуємо, що ті, хто вступає до Польського кампусу можуть подати документи в кампусі https://kmu.edu.ua/kmu-polish-campus/

Адреса Приймальної комісії в Києві:
м.Київ, вул. Бориспільська, 2.
e-mail: admission@kmu.edu.ua
тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber/Telegram);