ПОДІЇ | Всі Події

Нові обличчя медичного факультету

Подача заяв і документів до Київського Медичного Університету у самому розпалі. До нас активно долучаються вступники, які хочуть навчатися в найпрогресивнішому закладі вищої освіти України.

Зараз ми познайомимо вас з ВЖЕ студентами медичного факультету 2023 року вступу.

На вибір нашої студентки-першокурсниці Аліни Дячук з Хмельницької області, вплинули позитивні відгуки про КМУ із соціальних мереж та рекомендація знайомих. Дівчина мріє навчатися за спеціальністю «Дерматовенерологія» і працювати косметологом.

Наша першокурсниця Мартинова Катерина народилася в місті Харкові. Дівчина хоче стати лікарем-реабілітологом і допомагати постраждалим під час бойових дій проходити фізичну реабілітацію.

Другокурсниця Єрьоменко Дар’я отримує в Київському Медичному Університеті вже другу вищу освіту. Крім цього, вона закінчила медичний коледж і наразі працює медсестрою, а після закінчення КМУ і інтернатури мріє працювати за спеціальністю «Хірургія».

Серед вступників із високими балами з національного мультипредметного тесту – Марія Красільщикова , яка має середній бал НМТ 190. Марія народилася в Києві у родині медиків та з дитинства цікавиться медициною. Вона у цьому році брала участь у Днях відкритих дверей та медичних тренінгах у Центрі симуляційного навчання та оцінювання Київського Медичного Університету.

Тож, шановні вступники перевірте, будь ласка, свої електронні кабінети. Всіх, хто отримав статус “Рекомендовано до зарахування” ми запрошуємо до Приймальної комісії Університету для виконання вимог до зарахування та укладання договору на навчання з оригіналами документів до 25 серпня 2023 року. Нагадуємо, що ті, хто вступає до Польського кампусу можуть подати документи в кампусі https://kmu.edu.ua/kmu-polish-campus/

Адреса Приймальної комісії в Києві:
м.Київ, вул. Бориспільська, 2.
e-mail: admission@kmu.edu.ua
тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber/Telegram);
+38 (068) 854-40-31
сайт: https://vstup.kmu.edu.ua/

З понеділка – по п’ятницю: з 9:00 до 18:00
В суботу: з 9:00 до 13:00

10.08.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери