На кафедрі терапевтичної стоматології відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу клінічного випадку!

18 березня 2019 на кафедрі терапевтичної стоматології Київського медичного університету відбувся другий етап Міжнародного конкурсу клінічного випадку (Global Clinical Case Contest 2018/2019)
У Міжнародному конкурсі клінічного випадку, що проводиться компанією Дентсплай Сірона, з моменту його започаткування в 2004 році взяли участь майже 2000 студентів з 112 медичних університетів по всьому світу. Метою конкурсу є підтримка і розвиток обдарованих молодих фахівців. В цьому році вимогою до участі було виконання прямої реставрації та лікування апроксимального карієсу бокових зубів.
Від нашого Університету взяли участь у конкурсі найталановитіші студенти-стоматологи, переможці першого етапу конкурсу – студент 5 курсу Погуляйло Ігор (керівник проф. Копчак О.В.) та лікар-інтерн Горкуша Ілля (керівник доц. Марченко Н.С.), які будуть боротися за перемогу у фіналі. Переможці поїдуть до м. Констанц (Німеччина), щоб взяти участь в міжнародному фіналі та отримати цінні призи. Бажаємо впевненої перемоги нашим конкурсантам!