На кафедрі терапевтичної стоматології відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу клінічного випадку!

18 березня 2019 на кафедрі терапевтичної стоматології Київського медичного університету відбувся другий етап Міжнародного конкурсу клінічного випадку (Global Clinical Case Contest 2018/2019)
У Міжнародному конкурсі клінічного випадку, що проводиться компанією Дентсплай Сірона, з моменту його започаткування в 2004 році взяли участь майже 2000 студентів з 112 медичних університетів по всьому світу. Метою конкурсу є підтримка і розвиток обдарованих молодих фахівців. В цьому році вимогою до участі було виконання прямої реставрації та лікування апроксимального карієсу бокових зубів.
Від нашого Університету взяли участь у конкурсі найталановитіші студенти-стоматологи, переможці першого етапу конкурсу – студент 5 курсу Погуляйло Ігор (керівник проф. Копчак О.В.) та лікар-інтерн Горкуша Ілля (керівник доц. Марченко Н.С.), які будуть боротися за перемогу у фіналі. Переможці поїдуть до м. Констанц (Німеччина), щоб взяти участь в міжнародному фіналі та отримати цінні призи. Бажаємо впевненої перемоги нашим конкурсантам!

[slideshow_deploy id=’6426’]

Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024