Міжнародний тиждень поінформованості про бульозний епідермоліз

27 жовтня 2020 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Бульозний епідермоліз у контексті сучасних наукових досліджень та клінічних рекомендацій». Співорганізатором конференції виступив Київський медичний університет.

Конференція була приурочена до Міжнародного тижня поінформованості про бульозний епідермоліз, який проводиться щорічно з 25 по 31 жовтня з метою підвищення обізнаності медичної спільноти щодо цього тяжкого рідкісного захворювання.

Бульозний епідемоліз (БЕ) – це група генетичних захворювань, при яких утворюються пухирі чи ерозії на шкірі та слизових оболонках, що супроводжуються важкими системними порушеннями: анемією, хронічною білково-енергетичною недостатністю, плоско-клітинним раком, які призводить до ранньої інвалідизації та летальності пацієнтів і вимагають міждисциплінарного підходу.

Оскільки бульозний епідемоліз на даний час є  невиліковним захворюванням, то пацієнти потребують пожиттєвого догляду та підтримуючого лікування.

28.10.2020
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021