Міжнародний тиждень поінформованості про бульозний епідермоліз

27 жовтня 2020 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Бульозний епідермоліз у контексті сучасних наукових досліджень та клінічних рекомендацій». Співорганізатором конференції виступив Київський медичний університет.

Конференція була приурочена до Міжнародного тижня поінформованості про бульозний епідермоліз, який проводиться щорічно з 25 по 31 жовтня з метою підвищення обізнаності медичної спільноти щодо цього тяжкого рідкісного захворювання.

Бульозний епідемоліз (БЕ) – це група генетичних захворювань, при яких утворюються пухирі чи ерозії на шкірі та слизових оболонках, що супроводжуються важкими системними порушеннями: анемією, хронічною білково-енергетичною недостатністю, плоско-клітинним раком, які призводить до ранньої інвалідизації та летальності пацієнтів і вимагають міждисциплінарного підходу.

Оскільки бульозний епідемоліз на даний час є  невиліковним захворюванням, то пацієнти потребують пожиттєвого догляду та підтримуючого лікування.

Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024