ПОДІЇ | Всі Події

Міжнародний день стоматолога

9 лютого у багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день стоматолога. Ця дата не випадкова – свято пов’язують з днем пам’яті християнської мучениці святої Аполлонії, яку вважають заступницею стоматологів і захисницею від зубного болю.
На сьогодні, за даними Всесвітньої федерації стоматологів, карієс і хвороби ротової порожнини є найпоширенішими захворюваннями у всьому світі. Запломбовані зуби мають 95-98% дорослого населення земної кулі.

Київський медичний університет вже протягом 30 років готує фахівців-стоматологів, а в цьому році до Міжнародного дня стоматолога та 30-річчя Університету, в КМУ відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Стоматологічні інновації: крок у майбутнє».

Тож, ми у свою чергу вітаємо з професійним святом викладачів, інтернів і студентів стоматологічного факультету та загалом всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з цієї важливою і корисною спеціальністю! Спасибі вам за благородну і важливу роботу – дарувати світу красиві, сяючі, посмішки людей! Нехай ваше життя буде завжди наповнена позитивом, вдячністю клієнтів, здоров’я вам і удачі, миру і добробуту!

09.02.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери