ПОДІЇ | Всі Події

Міжнародний день стоматолога

9 лютого у багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день стоматолога. Ця дата не випадкова – свято пов’язують з днем пам’яті християнської мучениці святої Аполлонії, яку вважають заступницею стоматологів і захисницею від зубного болю.

Цей день нагадує нам про важливість власної відповідальності за своє здоров’я. Турбота про здоров’я зубів включає позбавлення від шкідливих звичок, необхідну гігієну, збалансоване харчування, прийом вітамінно-мінеральних препаратів, обмеження у вживанні солодощів.

На сьогодні, за даними Всесвітньої федерації стоматологів, карієс і хвороби ротової порожнини є найпоширенішими захворюваннями у всьому світі. Запломбовані зуби мають 95-98% дорослого населення земної кулі. Тому не варто нехтувати порадами стоматологів які направлені на пропагування профілактики захворювань зубів та ясен. Намагайтеся не пропускати профілактичні огляди, тому що на початковому етапі захворювання зубів чи ясен значно легше вилікувати.

Київський Медичний Університет вже протягом 30 років готує  на чотирьох кафедрах стоматологічного факультету фахівців-стоматологів різних напрямків: терапевтів, хірургів, ортодонтів, ортопедів, пародонтологів та дитячих стоматологів.

З нагоди Міжнародного Дня стоматолога у бібліотеці КМУ відкрилася тематична виставка. Тут розміщені підручники,цікаві видання для студентів стоматологічного  факультету, наукових працівників та практикуючих лікарів,  зібраний вітчизняний та зарубіжний  досвід  сучасних технологій лікування зубів. Також є підручники присвячені дитячій стоматології, ортодонтії, щелепно-лицьовій хірургії. Крім наукових видань – атласів, підручників, тут зібрано цікаву періодику про особливості лікування зубів, поради щодо правильного  догляду за ротовою порожниною та ін. Особливими експонатами книжкової виставки є наукові праці наших працівників університету: завідувача кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії Тимофєєва Олексія Олександровича – д.мед.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України та завідувача кафедри  ортопедичної стоматології і ортодонтії Дорошенко Світлани Іванівни, д.мед.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України.

Ми у свою чергу вітаємо з професійним святом викладачів, інтернів і студентів стоматологічного факультету та загалом всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з цієї важливою і корисною спеціальністю! Спасибі вам за благородну і важливу роботу – дарувати світу красиві, сяючі, посмішки людей! Нехай ваше життя буде завжди наповнена позитивом, вдячністю клієнтів, здоров’я вам і удачі, миру і добробуту!

 

 

09.02.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ТРА
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 30 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх).
20 Травня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Відбулося чергове засідання ІнтерРади міжнародного факультету
21 травня 2024 року  на міжнародному факультеті відбулося чергове засідання ІнтерРади у зміш...
23 Травня 2024
Тривають іспити на фармацевтичному факультеті
17 та 20 травня 2024 року на кафедрі фармакології та фармакотерапії Київського Медичного Універси...
20 Травня 2024
Студенти-медики об’єдналися, щоб дослідити аутизм: спільне засідання наукових гуртків кафедр педіатрії
8 травня 2024 року відбулося спільне засідання наукових гуртків кафедр педіатрії, яке об'єднало с...
17 Травня 2024
Новини кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології
На кафедрі терапевтичної стоматології та пародонтології студенти-стоматологи  5 курсу, групи...
17 Травня 2024
Студенти КМУ взяли участь у турнірі з настільного тенісу
16 травня 2024 року у парку культури та відпочинку "Партизанська слава" відбувся турнір з настіль...
17 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери