ПОДІЇ | Всі Події

Міжнародний день боротьби зі сколіозом

Міжнародний день боротьби зі сколіозом відзначається щороку 30 червня, починаючи з 2013 році, з ініціативи Асоціації сколіозу Великобританії.

Сколіоз – це захворювання, що характеризується викривленням хребта у фронтальній (боковій) площині з розворотом хребців навколо своєї вертикальної осі.
Сколіоз може розпочатися в будь-якому віці. Найчастіше зустрічається в період швидкого зростання – у віці від 6 місяців і до 14 років. Зі збільшенням викривлення хребта зростає тенденція до погіршення загального стану здоров’я.

До основних причин розвитку сколіозу варто віднести: неправильну поставу і малорухливий спосіб життя, що неминуче призводить до ослаблення м’язів спини; надмірні фізичні навантаження; вроджену патологію; перенесену операцію на серці.

Надзвичайно важливою є профілактика сколіозу з раннього дитинства. Батькам варто забезпечити всі умови для правильної постави дитини. Малечі краще спати на ортопедичному матраці з невисокою подушкою. Одним із найкращих способів профілактики сколіозу є плавання.

Для профілактики сколіозу також необхідно:
-стежити за правильною поставою
-не перебувати занадто довго в сидячій позі
-уникати різких рухів і поворотів тулуба
-рівномірно розподіляти навантаження, носячи сумки, рюкзаки, важкі предмети
-уникати надмірних фізичних навантажень

30.06.2021
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери