ПОДІЇ | Всі Події

Міжкультурна адаптація іноземних студентів – крок до успішного навчання!

У Київському медичному університеті навчаються студенти з багатьох країн світу з різними звичаями, релігією, мовою, кліматом та стилем життя.

Приїжджаючи вперше до нас, іноземні студенти дуже часто відчувають культурний «шок», пов’язаний з різними побутовими умовами, порядками та правилами,  встановленими в країні та учбовому закладі, з різницею у часі чи іншим складом їжі та напоїв. Але перше, що вони відчувають, це різниця між культурами.

Український народ здавна вважався гостинним та привітним. Вже досить давно іноземні студенти приїжджають до нашої країни для отримання вищої освіти, опановують важливі медичні спеціальності на досить високому рівні. Входячи в наше культурне середовище, студенти відчувають стрес, напруження, перші місяці перебування та пристосування є найбільш важкими та водночас важливими. Бо саме від цього залежить майбутня успішність студента.

Вже не перший рік на кафедрі фізіології, медичної біології та біофізики на чолі з завідувачем кафедри Поляковим О.А. та викладачами кафедри Гош В.Є., Серденко Т.В., Колінько Я.І. проводиться виховна робота зі студентами-першокурсниками, які з самого початку навчання потрапляють на нашу кафедру на дисципліни «медична біологія» та «біофізика».

Нашим завданням є перетворення культурної кризи, яка виникає у першокурсників, на позитивний стимул, необхідний для розвитку особистості студентів – іноземців.

Наприклад, вже традиційним є знайомство студентів з історією та традиціями Великодніх свят, Різдва, вивчення видатних архітектурних пам’яток міста на цікавих екскурсіях. Разом ми відвідуємо музеї, знайомимося з українськими національними стравами, долаємо «мовний шок». Гарною традицією став наш вересневий пікнік, який ми влаштовуємо кожного року для студентів-першокурсників на мальовничому березі річки Тетерів в Житомирі.

Цієї весни за допомогою наших партнерів були влаштовані курси для студентів та викладачів з невідкладної допомоги, протягом яких вони засвоїли необхідні для кожної людини навички та отримати сертифікати.

Київський медичний університет намагається налагодити комфортне та насичене подіями життя в Україні для легкої адаптації наших студентів до нового культурного середовища, завдяки чому полегшується процес навчання.

Вітаємо в Київському медичному університеті!

[slideshow_deploy id=’7211’]

23.05.2019
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери