Ми різні, але ми разом

За ініціативи старшого викладача підготовчого відділення для іноземних громадян Сінгх Юлії Ігорівни та директора гімназії № 237 Зданевич Оксани Григорівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Єресько Світлани Іванівни та класного керівника 5-В класу Луцко Аліси Анатоліївни був організований і проведений інтерактивний урок для учнів на тему «Ми різні, але ми разом».

Слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян КМУ з Еквадору, Нігерії, Німеччини, Грузії та Ірану підготували презентації своїх країн. У доповідях були використані найяскравіші фотографії пам’яток архітектури, унікальних тварин, видатних вчених, національних костюмів та системи шкільної освіти вищевказаних країн.

Відбулася дискусія на тему якості комунікації, розглянули значення терміну «толерантність» у різних мовах та культурах. Наприкінці уроку слухачі з Нігерії та Еквадору виконали національні пісні та залучили усіх учнів та вчителів до танцю в колі, що слугував символом дружби. Кожному учню був вручений солодкий подарунок.

Метою даного заходу було спонукати підростаюче покоління до поваги, толерантності у відношенні до іноземних громадян та один до одного, зруйнуванню не тільки мовного, але й психологічного бар’єру.

Висловлюємо подяку за гостинність викладацького складу гімназії та сподіваємося, що проведемо ще багато цікавих заходів!

[slideshow_deploy id=’9246’]

Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024