Ми різні, але ми разом

За ініціативи старшого викладача підготовчого відділення для іноземних громадян Сінгх Юлії Ігорівни та директора гімназії № 237 Зданевич Оксани Григорівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Єресько Світлани Іванівни та класного керівника 5-В класу Луцко Аліси Анатоліївни був організований і проведений інтерактивний урок для учнів на тему «Ми різні, але ми разом».

Слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян КМУ з Еквадору, Нігерії, Німеччини, Грузії та Ірану підготували презентації своїх країн. У доповідях були використані найяскравіші фотографії пам’яток архітектури, унікальних тварин, видатних вчених, національних костюмів та системи шкільної освіти вищевказаних країн.

Відбулася дискусія на тему якості комунікації, розглянули значення терміну «толерантність» у різних мовах та культурах. Наприкінці уроку слухачі з Нігерії та Еквадору виконали національні пісні та залучили усіх учнів та вчителів до танцю в колі, що слугував символом дружби. Кожному учню був вручений солодкий подарунок.

Метою даного заходу було спонукати підростаюче покоління до поваги, толерантності у відношенні до іноземних громадян та один до одного, зруйнуванню не тільки мовного, але й психологічного бар’єру.

Висловлюємо подяку за гостинність викладацького складу гімназії та сподіваємося, що проведемо ще багато цікавих заходів!

17.12.2019
КВІ
КВІ
Запрошуємо на цикл online-лекцій з хірургії
Третя online-лекція Менделя Миколи Андрійовича, кандидата медичних наук, доцента, заслуженого лікаря України на тему: «Гострий апендицит: технічні особливості оперативного лікування» відбудеться вже 16 квітня 2021 року о 18:00.
14 Квітня 2021