Медицина – новий освітній напрям нового Інституту!

Отримати кваліфікацію лікаря за спеціальністю 222 «Медицина» з вересня 2019 року стає можливим у ПЗВО “Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я” на базі Університету імені Альфреда Нобеля у Дніпрі для українських та іноземних студентів.

Приватний заклад вищої освіти “Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я” – це сучасний медичний виш, який було створено у 2018 році на основі найкращих традицій вищої медичної освіти Київського медичного університету та найкращих сучасних інноваційних тенденцій менеджменту Університету імені Альфреда Нобеля.

Інститут має ліцензію на здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти щодо підготовки фахівців за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Ліцензія МОН від 28.11.2018.

Клінічна практика проходить в сучасних медичних центрах міста Дніпра з другого року навчання.

Переваги навчання у “Дніпровському інституті медицини та громадського здоров’я”:

– Диплом державного зразка;
– Навчання за спеціальністю 222 «Медицина», що інтегрує інноваційні наукові методи класичного навчання і сучасних медичних практик;
– Навчання відповідно до європейських стандартів;
– Можливість поглибленого вивчення медичної термінології іноземною мовою та проходження практик за програмами академічної мобільності та програмами партнерства;
– За підтримки студентських товариств ПВНЗ «Київський медичний університет» та Університету імені Альфреда Нобеля брати участь у науково-практичній та дослідницькій діяльності;
– Набуття практичних навичок у провідних клінічних закладах охорони здоров’я м. Дніпра;
– Закордонне стажування;
– Вчитися у видатних діячів науки та медицини;
– Отримати позаконкурсне післядипломне навчання в інтернатурі, клінічній ординатурі та аспірантурі.

ДІМЗ пропонує унікальні можливості для розвитку особистості кожного студента.
Детальна інформація та умови вступу:
Тел.: +38 (099) 378 92 33
E-mail: dimh@kmu.edu.ua
Website: http://dimh.kmu.edu.ua
Адреса: м. Дніпро, вул. Юліуша Словацького, 14

15.07.2019
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021