ПОДІЇ | Всі Події

Майбутні лікарі склали випускні іспити

З 2 по 5 травня 2022 року на медичному факультеті випускники-медики за допомогою інформаційно-комунікативних технологій пройшли атестацію і склали випускний комплексний практично-орієнтований кваліфікаційний іспит.

Очолювали екзаменаційну комісію Копчак Оксана Олегівна, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації, доктор медичних наук, професор та декан медичного факультету Симонець Євгеній Миколайович, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургічних хвороб №1.

Завдяки злагодженій роботі, у якій взяли участь більш ніж 60 професорів, доцентів, асистентів та допоміжного персоналу, іспит пройшов з дотриманням всіх вимог та стандартів вищої освіти.

Оцінювали студентів за такими напрямами, як: акушерство і гінекологія, внутрішня медицина з інфекційними хворобами, педіатрія з дитячими інфекційними хворобами, хірургія, у тому числі дитяча хірургія, гігієна, соціальна медицина та громадське здоров’я.

За навчання на відмінно протягом всього терміну навчання дипломи з відзнакою отримають двоє студентів-медиків: Ніколаєвська Єлизавета та Мощинський Михайло. Загалом в цьому році в Київському медичному університеті дипломи лікаря отримують більше 120 випускників.

По завершенню іспиту, випускники подякували професорсько-викладацькому складу за непросту роботу, викладача, вчителя, наставника, завдяки яким, вони змогли пройти цей тернистий шлях та досягти своєї мети – стати лікарем.

Вітаємо студентів медичного факультету з успішним складанням іспитів і бажаємо нових успіхів на професійній ниві!

16.05.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери