Майбутні лікарі склали випускні іспити

З 2 по 5 травня 2022 року на медичному факультеті випускники-медики за допомогою інформаційно-комунікативних технологій пройшли атестацію і склали випускний комплексний практично-орієнтований кваліфікаційний іспит.

Очолювали екзаменаційну комісію Копчак Оксана Олегівна, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації, доктор медичних наук, професор та декан медичного факультету Симонець Євгеній Миколайович, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургічних хвороб №1.

Завдяки злагодженій роботі, у якій взяли участь більш ніж 60 професорів, доцентів, асистентів та допоміжного персоналу, іспит пройшов з дотриманням всіх вимог та стандартів вищої освіти.

Оцінювали студентів за такими напрямами, як: акушерство і гінекологія, внутрішня медицина з інфекційними хворобами, педіатрія з дитячими інфекційними хворобами, хірургія, у тому числі дитяча хірургія, гігієна, соціальна медицина та громадське здоров’я.

За навчання на відмінно протягом всього терміну навчання дипломи з відзнакою отримають двоє студентів-медиків: Ніколаєвська Єлизавета та Мощинський Михайло. Загалом в цьому році в Київському медичному університеті дипломи лікаря отримують більше 120 випускників.

По завершенню іспиту, випускники подякували професорсько-викладацькому складу за непросту роботу, викладача, вчителя, наставника, завдяки яким, вони змогли пройти цей тернистий шлях та досягти своєї мети – стати лікарем.

Вітаємо студентів медичного факультету з успішним складанням іспитів і бажаємо нових успіхів на професійній ниві!

16.05.2022
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024