ПОДІЇ | Всі Події

Літня практика в Польщі!!

Пропонуємо вам унікальну можливість – пройти виробничу практику на базі польської лікарні – партнера в м. Кнурів (Польща)!

Цей шпиталь  – прекрасна клінічна база, що надає широкі можливості для практичного закріплення теоретичних знань, отриманих вами під час навчального року. У шпиталі працюють досвідчені і висококваліфіковані фахівці, завжди готові поділитися знаннями і доброзичливо підтримати студентів. Українським практикантам надається можливість роботи як у відділеннях хірургічного профілю (хірургічному, онкологічному, гінекологічному), так і терапевтичного та акушерського. Найактивніші студенти, які цікавляться спеціалізацією в хірургії, мають можливість асистувати провідним хірургам клініки в операційних блоках. А студенти, які обрали напрямом своєї майбутньої діяльності акушерсько-гінекологічний профіль, мають можливість брати участь в ургентній роботі відділень цього профілю та асистувати на пологах. Також, в госпіталі є діагностичне відділення, де студенти відпрацьовують навички в діагностиці – в ЕКГ, ЕхоКГ та УЗ-діагностиці. Будь-який студент за бажанням має додаткову можливість брати участь в роботі приймального відділення клініки з подальшим патронатом над пацієнтами у відділеннях клініки.

Поспішайте подати заявку на участь в групі.

Увага! Кількість місць суворо обмежена!

 Дізнатися деталі – Керівник Міжнародного відділу Володимир Тимофійович Бондар  050 209 54 25, 044 234 76 16, v.bondar@kmu.edu.ua

 

12.06.2017
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери