ПОДІЇ | Всі Події

Копчак Оксана Олегівна пройшла стажування у Німеччині

У листопаді 2022 року Копчак Оксана Олегівна, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації проходила стажування в Німеччині для викладачів медичних факультетів “Ukraine digital – Clinical reasoning in medical education” за підтримки Deutscher Akademischer Austausch Dienst (DAAD).

Під час першої частини програми співробітники Інституту дослідження медичної дидактики та освіти при університеті Людвіга-Максиміліана у м. Мюнхен (Institut für Didaktik und Ausbildungsforschung der LMU München) проводили тренінги з медичної дидактики та методики викладання. Спільно з учасниками проекту було розроблено навчальні плани та концепцію інтеграції навчальних клінічних випадків до планів медичних факультетів.

У рамках другої частини програми, яка проходила в Берліні в університеті та клініці Шаріте, учасники проекту спільно з колегами із клініки Шаріте розробляли концепцію розвитку й картування навчальних планів за допомогою онлайн-платформи LOOP-share та мали змогу інтегрувати обрані віртуальні клінічні випадки до навчального процесу за допомогою платформи СASUS.

08.12.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери