ПОДІЇ | Всі Події

Компанія EXEMED (Польща) відвідала Університет з метою презентації кардіомонітору Pulse Grid II

14 лютого Київський медичний університет відвідали представники польської компанії EXEMED –  член правління Marcin Gruchala та технічний директор Grzegorz Jaksim з метою ознайомити українських лікарів з новітніми розробками, а саме з системою мобільного та стаціонарного кардіомоніторингу Pulse Grid ІІ.

Однією з ключових переваг пристрою є поєднання одразу двох функціоналів – моніторинг та одночасний запис холтерівських ЕКГ (до 30 днів), а також можливість дистанційного спостереження кардіологічних хвороб. Монітор покликаний покращити життя як пацієнту, так і медичному персоналу. Так, наприклад, пристрій може працювати в двох режимах: кардіомонітору та Холтеру, він дозволяє безперервно отримувати записи ЕКГ та іншої інформації про стан пацієнта для подальшого аналізу і фільтрування зареєстрованих даних, програмне забезпечення дозволяє отримувати графічне представлення даних на моніторі, все це може відбуватися, коли пацієнт знаходиться на стаціонарному лікуванні в лікарні, або за її межами!

Завдяки бездротовій системі передачі даних від Pulse Grid ІІ в центральну систему медичний персонал може переглядати ЕКГ пацієнта або отримувати сигнали з будь-якого комп’ютера або планшета в лікарні. Також пристрій розроблений з урахуванням необхідності кардіологічного спостереження будь-якої кількості пацієнтів медичним персоналом одночасно.  Представники EXEMED підкреслюють, що пристрій сприяє зниженню витрат на лікування, пов’язаних з госпіталізацією пацієнтів і залученням медичного персоналу до безпосереднього догляду за пацієнтами, оскільки перебування в стаціонарі під безпосереднім спостереженням для кардіологічного хворого виявляється дорожче, ніж дистанційне спостереження, коли він знаходиться поза межами лікарні.

Для України, в якій в структурі смертності хвороби ССЗ посідають одне з провідних місць, застосування подібних методів є дуже актуальним.

[slideshow_deploy id=’5494’]

15.02.2019
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери