Компанія EXEMED (Польща) відвідала Університет з метою презентації кардіомонітору Pulse Grid II

14 лютого Київський медичний університет відвідали представники польської компанії EXEMED –  член правління Marcin Gruchala та технічний директор Grzegorz Jaksim з метою ознайомити українських лікарів з новітніми розробками, а саме з системою мобільного та стаціонарного кардіомоніторингу Pulse Grid ІІ.

Однією з ключових переваг пристрою є поєднання одразу двох функціоналів – моніторинг та одночасний запис холтерівських ЕКГ (до 30 днів), а також можливість дистанційного спостереження кардіологічних хвороб. Монітор покликаний покращити життя як пацієнту, так і медичному персоналу. Так, наприклад, пристрій може працювати в двох режимах: кардіомонітору та Холтеру, він дозволяє безперервно отримувати записи ЕКГ та іншої інформації про стан пацієнта для подальшого аналізу і фільтрування зареєстрованих даних, програмне забезпечення дозволяє отримувати графічне представлення даних на моніторі, все це може відбуватися, коли пацієнт знаходиться на стаціонарному лікуванні в лікарні, або за її межами!

Завдяки бездротовій системі передачі даних від Pulse Grid ІІ в центральну систему медичний персонал може переглядати ЕКГ пацієнта або отримувати сигнали з будь-якого комп’ютера або планшета в лікарні. Також пристрій розроблений з урахуванням необхідності кардіологічного спостереження будь-якої кількості пацієнтів медичним персоналом одночасно.  Представники EXEMED підкреслюють, що пристрій сприяє зниженню витрат на лікування, пов’язаних з госпіталізацією пацієнтів і залученням медичного персоналу до безпосереднього догляду за пацієнтами, оскільки перебування в стаціонарі під безпосереднім спостереженням для кардіологічного хворого виявляється дорожче, ніж дистанційне спостереження, коли він знаходиться поза межами лікарні.

Для України, в якій в структурі смертності хвороби ССЗ посідають одне з провідних місць, застосування подібних методів є дуже актуальним.

ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021