КМУ на «Дні кар’єри» у місті Вишневе

Київський медичний університет взяв участь у профорієнтаційному заході «День кар’єри», якій відбувся у місті Вишневе Київської області. Цей захід, організований Києво-Святошинським центром зайнятості, зібрав представників закладів вищої освіти міста Києва.

На цю подію завітали учні 9-11 класів дев’яти шкіл міста Вишневе. Співробітники КМУ ознайомили старшокласників зі спеціальностями, які можна здобути в нашому Університеті, особливостями Вступної кампанії 2020 року, а також запросили на День відкритих дверей Київського медичного університету, що відбудеться 13 грудня. Захід викликав значну зацікавленість у школярів, багато з яких у майбутньому бачать себе медиками, стоматологами або фармацевтами.

Бажаємо усім випускникам міста Вишневе та Київської області у новому навчальному році стати студентами нашого університету!

ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021
28 Лютого 2020