Клініка “Борис” відкриває двері майбутнім лікарям!

Розпочалося знайомство студентів випускного курсу Київського медичного університету УАНМ з відповідальними спеціалістами провідних приватних медичних закладів – керівниками навчальних баз.
Так, 5 червня група студентів Університету відвідала комплексний лікувально-діагностичний центр “Борис” – першу в Україні клініку формату “все під одним дахом”. Завдяки сучасному обладнанню та лікарям усіх медичних спеціальностей “Борис” здатен надати діагностичну та лікувальну допомогу будь-якого рівня складності.
Студенти діляться враженнями:

Сергій майбутній лікар-травматолог
Дуже гарна клініка з “крутим” сучасним обладнанням, приємні та доброзичливі працівникі, які готові поділитися знаннями. Мені сподобалось.

Варвара – майбутній лікар-дерматолог
В клинику “Борис” я попала первый раз и осталась очень довольна тем, что я там побывала. Нас хорошо встретили и рассказали (и показали), как работает клиника, какие есть отделения. Все врачи, которых мы встречали – приятные люди, они нам рассказывали о специфике своей работы. “ Борис” очень отличается от всех больниц, где я была до этого. Теперь я имею представление, как построен лечебный процесс в Европе, потому что “Борис” – это клиника, которая наиболее приближена к европейским требованиям. После посещения клиники, мне захотелось работать в таких условиях.

Алена – майбутній лікар-радіолог
Ввічливе і добре ставлення лікарів – всі раді були нас бачити. Із задоволенням ділилися інформацією і запрошували в інтернатуру.

Катерина – майбутній лікар-кліничний онколог
У меня остались яркие впечатления от поездки в клинику “Борис”. Это – и современный интерьер, и оборудование, и опытные, доброжелательные специалисты,  спокойная внутренняя обстановка, что говорит о высоком уровне организационных принципов руководства. Думаю, что для докторов-интернов клиника “Борис” – колоссальная возможность изучить современные подходы к диагностике и лечению многих болезней, которая подкреплена высокотехническим оборудованием. Ну и возможность успешно продвинуться по карьерной лестнице не только в Украине.

О-о-очень хороший старт успешной и перспективной карьеры!

Майбутнім лікарям необхідно відчути атмосферу медичного центру, командну роботу висококваліфікованих спеціалістів, вважає керівництво Університету.

Найближчим часом також заплановані відвідування випускниками КМУ УАНМ сучасних провідних клінік.

[slideshow_deploy id=’1835’]

15.06.2015
Екскурсія до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ”
 Запрошуємо 10 травня 2024 року о 15:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до СтоматЦентру "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ".
07 Травня 2024
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024