Київський Медичний Університет відсвяткував свій 30-літній ювілей!

30 листопада 2022 року Київський Медичний Університет відсвяткував свій 30-річний ювілей, за цей час наш Університет став провідним приватним закладом вищої медичної освіти на пострадянському просторі.

Звичайно, зважаючи на повномасштабну війну в Україні, святкування пройшли у скороченому вигляді. Ми відзначили ювілей Університету Ювілейною науково-практичної конференцією “СУЧАСНІ АСПЕКТИ МЕДИЦИНИ ТА ФАРМАЦІЇ – ОСВІТА ТА ПРАКТИКА», яка відбулася у змішаному форматі.

Конференція пройшла відразу у двох країнах: в Україні та Польщі, де з цієї осені відкрився, у місті Битомі (Сілезьке воєводство), Польський кампус Київського Медичного Університету.

У Польщі привітати Київський Медичний Університет прийшли почесні гості: мер міста Битома, Маріуш Волошч; президент шпиталя в Кнурові, доктор Михал Еккерт; президент шпиталя в місті Мисловіцах, Гжегож Новак; директор спеціалізованої школи №1 в Битомі, Анна Хлопецька; HR-директорка найбільшої в Польщі мережі аптек ЗДРОВІТ, Анна Гайджік.

Відкрив конференцію у Києві відео-вітанням Президент КМУ Олександр Валерійович Поканевич, він розповів про становлення та досягнення Київського медичного Університету за 30 років, зокрема, що у 2019 році КМУ було визнано кращим приватним закладом вищої освіти України (рейтинг Osvita 2019). Наступним виступив ректор Університету Івнєв Борис Борисович, який у своїй презентації зробив історичну ретроспективу КМУ, продемонструвавши наші здобутки за 30 років.

Привітати Університет прийшли почесні гості, серед них зокрема: Калашник Микола Володимирович, голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації; Іванько Олександр Вікторович, головний лікар Київської міської лікарі №1; Процюк Раду Георгійович, перший віце-президент НАН вищої освіти України, Загороднюк Інна Миколаївна, заступник директора Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності; Шагов Євген Анатолійович, керівник Глобал Ейдж Менеджмент Академі; Смаглюк Любов Вікентіївна, президент Асоціації ортодонтів України; Козлов Вадим Владиславович, головний лікар ММ «Гармонія здоров’я»; Блюмін Віталій Семенович, президент спортивного клубу «Добро», віце-президент Федерації бойового самбо України; Сорока Віталій Іванович, президент Українського медичного клубу; Карабаєв Даніель Таїрович, начальник управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації; Біда Віталій Іванович, член координаційної ради стоматологів України, завідувач кафедрою ортопедичної стоматології Національного університету охорони здоров’я імені П.Л. Шупіка. Надійшли вітання від НАН України, у якому відмічається значний внесок КМУ у підготовку медичних кадрів України.

Звичайно не обійшлося без подарунків, Київський Медичний Університет та його керівництво були нагороджені медалями, почесними відзнаками та грамотами від Європейського університету, Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, Української федерації професійних медичних об’єднань, Асоціації ортодонтів України, спортивного клубу «Добро», Асоціації ортодонтів України, Національної академії наук вищої школи України, Асоціації стоматологів України.

Крім того, для всіх наших гостей, було проведено екскурсію Головним кампусом з відвідуванням Центру симуляційного оцінювання та навчання, одного з кращих в Україні.

Гості, які не змогли особисто привітати КМУ, надіслали нам відео-привітання, це зокрема: Шаповалова Олена Олександрівна, Директор державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти»; Пасенюк Олександр Михайлович, екс-голова Вищого адміністративного суду України; Андрій Борисович Віленський, екс-очільник Національної служби здоров’я України; Кучин Юрій Леонідович, ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця; Поканевич Ігор Валерійович, старший спеціаліст з міжнародних зв’язків Всесвітньої організації з охорони здоров’я; Михайло Борисович Радуцький, Голова комітету верховної ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування; Олександр Костянтинович Толстанов, ректор Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупіка; Стівен Кантер, президент Американської Асоціації академічних центрів охорони здоров’я; Регеда Михайло Степанович, ректор Львівського медичного університету та Ольга Вадимівна Богомолець, відомий лікар, професор, засновниця найбільшої в Україні клініки дерматокосметології.

Подивитися всі відео-вітання можна за посиланням.

Після вітань розпочала роботу конференція, на участь у якій подали заявки більше 500 учасників. Конференція пройшла у дружній атмосфері обміну досвідом та думками при обговоренні складних і важливих питань.

Нагадуємо, що конференція внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2022 році, затвердженого Міністерством охорони здоров’я України та Національною академією медичних наук України та до Переліку заходів безперервного професійного розвитку МОЗ України за № 1008688.

Зареєстрованим учасникам (науково-педагогічним працівникам закладів вищої освіти) будуть надіслані сертифікати про підвищення кваліфікації (участь у тематичному вебінарі під час проведення конференції тривалістю 7 годин).

Щиро дякуємо гостям та учасникам конференції і бажаємо рідному Університету успіхів, довголіття і процвітання!

Фото з конференції у Києві дивіться за посиланням.

Фото з конференції у Польщі дивіться за посиланням.

Доступ до фото лише з університетської корпоративної пошти.

Відеозапис конференції дивіться за посиланням.