Київський Медичний Університет став партнером Тростянецької громади

Київський Медичний Університет став партнером Тростянецької громади. Відповідну угоду про співпрацю нещодавно підписали представники КМУ та Тростянецької міської ради. Однією із важливих складових співпраці є проведення навчань із тактичної медицини для тростянчан. Дводенний практичний тренінг організували для членів добровольчого формування Тростянець-1. Добровольці із ДФТГ кажуть, що знання з надання домедичної допомоги важливі як ніколи. Бійці з надзвичайною цікавістю слухали та відпрацьовували в польових умовах поради бойового медика.

Під час візиту до Тростянця представники Київського Медичного Університету зустрілися з учнями старших класів шкіл Тростянецької громади. На заняттях школярі спробували себе у ролі медиків. Учні навчались робити ін’єкції, зупиняти кровотечу на манекені, накладати стерильну пов’язку та вміти описувати препарату на основі загальних знань з біології. Школярі більше дізнались про Університет, умови вступу та особливості навчання.

Для тростянецьких лікарів також провели навчання з тактичної медицини. Медики відпрацювали стандарти з надання допомоги при пораненні за алгоритмами M.A.R.C.H, де літера М – це масивна кровотеча, А – управління дихальними шляхами, R – дихання, С – циркуляція та А – травма голови. Учасники відмітили, що практична частина була максимально корисною для майбутнього застосування у роботі. По завершенню занять учасники тренінгу з тактичної медицини отримали відповідні сертифікати.