ПОДІЇ | Всі Події

IV Міжнародна виставка фармацевтичної промисловості PHARMPROM

До уваги науково-викладацького складу, аспірантів та студентів фармацевтичного факультету!

*для перегляду повної версії статті натисніть на заголовок.

З 15 по 17 жовтня 2013 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-б) відбудеться IV Міжнародна виставка фармацевтичної промисловості PHARMPROM.

Виставка проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я, Державної служби України з лікарських засобів, Національної академії медичних наук України. Організатори Міжнародної виставки фармацевтичної промисловості PHARMPROM – Національна академія наук України та Компанія LMT.

В експозиційній частині виставки фахівці зможуть ознайомитися з комплексними рішеннями для фармацевтичних підприємств: від проектування, підбору конструкційних матеріалів і покриттів, формування клімату, підготовки води, повітря до вибору аналітичного обладнання, приладів, систем відображення та обробки інформації, сировини та інгредієнтів.

Вперше, у рамках виставки, для науково-викладацького складу, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів започаткована спеціальна програма «День науки та освіти» та «Дні фармацевтичної промисловості». Учасники даної програми матимуть змогу безкоштовно відвідати науково-практичні заходи виставки: конференції, семінари та майстер-класи. Впродовж трьох днів роботи виставки проходитимуть PHARMDemo-тури (початок о 12.00 вхідна група H) – спеціальні технічні екскурсії по експозиційній частині, в програму яких входитимуть презентації обладнання відомих торгових марок, які застосовуються у фармацевтичному виробництві. Під час екскурсії можна буде ознайомитись із сучасними технологіями та можливостями їх практичного застосування, протестувати запропоноване обладнання та отримати консультації від провідних фахівців.

Увага! Для організації роботи групи від Вищого навчального закладу необхідно до 1 жовтня проінформувати Оргкомітет виставки, надіславши лист на електронну адресу media@pharmcomplex.com, контакти відповідальної особи за відвідання виставки та загальну кількість відвідувачів. 

Детальніше на сайті www.pharmcomplex.com

Студенти та викладачі запрошуються прийняти участь (безкоштовно).

17.09.2013
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери