IV Міжнародна виставка фармацевтичної промисловості PHARMPROM

До уваги науково-викладацького складу, аспірантів та студентів фармацевтичного факультету!

*для перегляду повної версії статті натисніть на заголовок.

З 15 по 17 жовтня 2013 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-б) відбудеться IV Міжнародна виставка фармацевтичної промисловості PHARMPROM.

Виставка проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я, Державної служби України з лікарських засобів, Національної академії медичних наук України. Організатори Міжнародної виставки фармацевтичної промисловості PHARMPROM – Національна академія наук України та Компанія LMT.

В експозиційній частині виставки фахівці зможуть ознайомитися з комплексними рішеннями для фармацевтичних підприємств: від проектування, підбору конструкційних матеріалів і покриттів, формування клімату, підготовки води, повітря до вибору аналітичного обладнання, приладів, систем відображення та обробки інформації, сировини та інгредієнтів.

Вперше, у рамках виставки, для науково-викладацького складу, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів започаткована спеціальна програма «День науки та освіти» та «Дні фармацевтичної промисловості». Учасники даної програми матимуть змогу безкоштовно відвідати науково-практичні заходи виставки: конференції, семінари та майстер-класи. Впродовж трьох днів роботи виставки проходитимуть PHARMDemo-тури (початок о 12.00 вхідна група H) – спеціальні технічні екскурсії по експозиційній частині, в програму яких входитимуть презентації обладнання відомих торгових марок, які застосовуються у фармацевтичному виробництві. Під час екскурсії можна буде ознайомитись із сучасними технологіями та можливостями їх практичного застосування, протестувати запропоноване обладнання та отримати консультації від провідних фахівців.

Увага! Для організації роботи групи від Вищого навчального закладу необхідно до 1 жовтня проінформувати Оргкомітет виставки, надіславши лист на електронну адресу media@pharmcomplex.com, контакти відповідальної особи за відвідання виставки та загальну кількість відвідувачів.

Детальніше на сайті www.pharmcomplex.com

Студенти та викладачі запрошуються прийняти участь (безкоштовно).

17.09.2013
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024