ПОДІЇ | Всі Події

Історії про волонтерство від наших інтернів

Наші інтерни у цей складний для України час активно надають медичну допомогу населенню і ЗСУ. Ми щиро пишаємося ними та хочемо поділитися з вами їхніми мотивуючими історіями.

Наш лікар-інтерн третього року навчання (спеціальність “Хірургія”) Марченко Антон проходить інтернатуру на базі клініки «Добробут» у відділенні кардіохірургії. Центр кардіохірургії виконує повний спектр кардіохірургічних втручань дорослим та дітям. 85% усіх втручань у дорослих та 95% усіх відкритих операцій на серці у дітей проводяться за мініінвазивними методиками – без розрізу грудини (стернотомії) – через невеликі міжреберні доступи.

Від початку війни Антон продовжує працювати у відділенні, оперувати пацієнтів та проводити післяопераційний догляд. Проте, з часом виникла низка питань, пов’язаних з наданням високоспеціалізованої допомоги в Києві, особливо дітям. Одна з основних проблем полягала в тому, що в Київ приїжджали оперуватись діти з усієї країни. Проте у військовий час міжміські транспортні сполучення Києва стали обмежені, транспортування пацієнтів – проблематичним, тому команда Центру вирішила з усім обладнанням виїхати до Львова.

Наразі вони проводять оперативні втручання на базі лікарні міста Львова. На сьогодні вже проведено 8 операцій на відкритому серці у дітей та 3 у дорослих, усі через мініінвазивні доступи.

Ми щиро дякуємо Антону та віримо у найшвидшу перемогу України!

 

02.04.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери