Історії про волонтерство від наших інтернів

Наші інтерни у цей складний для України час активно надають медичну допомогу населенню і ЗСУ. Ми щиро пишаємося ними та хочемо поділитися з вами їхніми мотивуючими історіями.

Наш лікар-інтерн третього року навчання (спеціальність “Хірургія”) Марченко Антон проходить інтернатуру на базі клініки «Добробут» у відділенні кардіохірургії. Центр кардіохірургії виконує повний спектр кардіохірургічних втручань дорослим та дітям. 85% усіх втручань у дорослих та 95% усіх відкритих операцій на серці у дітей проводяться за мініінвазивними методиками – без розрізу грудини (стернотомії) – через невеликі міжреберні доступи.

Від початку війни Антон продовжує працювати у відділенні, оперувати пацієнтів та проводити післяопераційний догляд. Проте, з часом виникла низка питань, пов’язаних з наданням високоспеціалізованої допомоги в Києві, особливо дітям. Одна з основних проблем полягала в тому, що в Київ приїжджали оперуватись діти з усієї країни. Проте у військовий час міжміські транспортні сполучення Києва стали обмежені, транспортування пацієнтів – проблематичним, тому команда Центру вирішила з усім обладнанням виїхати до Львова.

Наразі вони проводять оперативні втручання на базі лікарні міста Львова. На сьогодні вже проведено 8 операцій на відкритому серці у дітей та 3 у дорослих, усі через мініінвазивні доступи.

Ми щиро дякуємо Антону та віримо у найшвидшу перемогу України!

02.04.2022
Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024