Іспити КРОК-2 та КРОК-3 – розпочалися!

Сьогодні в Університеті стартували ліцензійні інтегровані іспити КРОК-2 та КРОК-3 відповідно до постанови МОЗ України від 28 травня 2020 року №29.

Першими іспити склали студенти-іноземці 6 курсу факультету по роботі з іноземними студентами, які навчаються за спеціальністю «Медицина».

Проведення іспиту КРОК-2 заплановано до 12 червня, а іспиту КРОК-3 до 23 червня за адресами: вул. Бориспільська, 2 (навчальний корпус) та Горлівська, 124 (гуртожиток, лекційна зала).

Варто зазначити, що при проведенні іспитів ми суворо дотримуємося санітарно-гігієнічних норм, визначених Тимчасовими рекомендаціями МОЗ, які включають в себе температурний скринінг, розсадку студентів в аудиторіях на відстані не менш ніж 1,5 метри один від одного, обробку рук антисептиками та обов’язкове носіння захисних масок.

Бажаємо нашим студентам успіху під час складання КРОКів!

10.06.2020