Інтерни 2023 року вступу розпочали навчання на клінічних базах

З 1 серпня 2023 року розпочалася практична частина інтернатури на базах стажування у лікарів-інтернів Київського медичного університету. Незважаючи на складні часи, цього року інтернами першого року стали 327 осіб, які навчатимуться за 20 спеціальностями.

Обравши інтернатуру Київського медичного університету, наші вступники отримали:
✓ практичну частину інтернатури, яка організована в кращих державних, приватних та комунальних закладах охорони здоров’я
✓ стажування в провідних клініках Польщі
✓ можливість зміни клінічної бази (ротації) впродовж інтернатури, якщо з якихось причин обрана база вас не влаштовує
✓ лояльну ціну, що дуже важливо для молодих спеціалістів
✓ конференції, семінари, майстер-класи для лікарів-інтернів БЕЗКОШТОВНО
✓ спеціальну ціну на курси професійної англійської мови для медичних працівників (проект створено за підтримки US Embassy, спільно з Georgia State University (USA) та St. Catherine University (USA)
✓ безкоштовні тренінги для лікарів-інтернів в Центрі симуляційного навчання та оцінювання КМУ
✓ підготовку до КРОК-3 на власній онлайн платформі PreExam
✓ можливість продовжити навчання в аспірантурі та стати співробітником кафедри
✓ кращі лікарі-інтерни працевлаштовуються в клініках, де проходили інтернатуру

Ми раді вітати лікарів-інтернів першого року навчання в інтернатурі КМУ та зробимо все можливе, щоб ви стали висококваліфікованими фахівцями. Організаційна зустріч з усіма інтернами 2023 року вступу відбудеться на початку вересня, місце та час повідомимо окремо! Не забудьте підписатися на наші сторінки в соціальних мережах, щоб не пропустити важливих новин!

03.08.2023