International Student’s Winter Vocational Rotation in Poland – 2015

The teaching staff is really happy for our prosperous 4th, 5th and 6 year international students of the Medical Faculty, which had been selected for the vocational winter rotation at the hospital in Knurow, Poland. Practice had started on January 10th and students were separated into small groups, so they could get a better exposure to the medical knowledge from Polish professionals and in order for them to brush their skills in more efficient way. The medical staff of Department of Obstetrics and Gynecology, Surgical and Therapeutic Departments had warmly welcomed students.
Dear students, we wish you success and many professional accomplishments!

[slideshow_deploy id=’1584’]

16.01.2015
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024