Група студентів перебуває на літній виробничій практиці в Польщі!

Чергова група студентів Київського медичного університету відбула на виробничу практику в Польщу. Як завжди, наші партнери – лікарня в м. Кнурів радо приймає наших студентів, а її досвідчені лікарі з задоволенням діляться досвідом. Так, в цей раз, працюючи у відділеннях і терапевтичного, і хірургічного профілю, і у відділенні діагностики студенти КМУ мають можливість тісної співпраці зі своїми польськими колегами – паралельно з нами в госпіталі проходять практику 8 студентів з медичного університету Сілезії, а також працюють 4 польських інтерна. Весь отриманий досвід, як завжди, сподіваємося, буде реалізований в подальшому навчанні!

19.07.2019
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021