Грант на безкоштовне навчання в інтернатури від мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»

Київський Медичний Університет, не дивлячись на складну ситуацію в країні, забезпечує своїх інтернів найкращими умовами проходження інтернатури в провідних клініках України. Наш багаторічний партнер, мережа медичних центрів «Гармонія здоров’я» у цьому році надала грант на рік безкоштовного навчання інтерну 1-го навчання КМУ за спеціальністю «Внутрішні хвороби» у медичному центрі «Гармонія здоров’я» у місті Києві.

(Довідка: «Гармонія здоров’я» – це 3 багатопрофільні медичні центри вищої акредитації, 3 сімейні амбулаторії, діагностичний центр з КТ, 47 кабінетів обладнаних сучасним медичним устаткуванням, 4 операційні блоки, 2 власні лабораторії, 19 комфортабельних і просторих палат та найголовніше – більш 150 лікарів-професіоналів).
За умовами отримання гранту інтерни 1-го року навчання мали подати документи до інтернатурі КМУ за спеціальністю «Внутрішні хвороби» та обрати базою стажування клініку мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»).

Після, здобувачі повинні були пройти дворівневий відбір, який складався з письмової роботи, під час якої необхідно було надати відповіді на декілька питань із загальної лікарської підготовки, таких як:
1. Види кровотеч
2. Перша допомога при втраті свідомості
3. Порушення психологічного стану в умовах війни.

Другий етап складався зі співбесіди з виконавчим директором Мар’яною Тіняковою, медичним директором Ольгою Сміщенко та завідуючою відділом терапевтичної служби Людмилою Пелих. Увага на співбесіді приділялась не лише визначенню рівня знань, а й рівню мотивації майбутнього інтерна.

Грант на навчання в інтернатурі за спеціальністю “Внутрішні хвороби” здобула випускниця медичного факультету Ірина Туманова. Вона отримала можливість безкоштовно навчатися на практичній частині інтернатури в клініці “Гармонія здоров’я” протягом 2 років.

Ми дякуємо мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я» за надання цієї можливості для молодих лікарів і вітаємо переможницю Ірину Туманову!

08.08.2023