НОВИНИ | Всі Новини
Гордість університету!

27 листопада 2018 року на Вченій раді відбулося урочисте вручення грамот, дипломів, медалей та кубків студентам Університету за досягнення у змаганнях серед студентів вищих навчальних закладів Дарницького району м. Києва – Спартакіаді 2018, яка відбувалася 30 жовтня 2018 року!

Змагання пройшли в таких видах спорту: легка атлетика, плавання, міні-футбол, кульова стрільба, настільний теніс, шахи, шашки. Керівництво Університету на чолі із президентом Поканевичем Олександром Валерійовичем вручила заслужені нагороди від Дарницької РДА та організаторів Всеукраїнського фестивалю «Барви осені»:

1. Черпілова Катерина (1 курс, М1803 група) за 2 місце з легкої атлетики;
2. Масюк Юлія (1 курс, М1801 група) за 3 місце з плавання;
3. Юрій Євгеній (3 курс, Мк1605 група) за 2 місце з міні-футболу;
4. Маланчук Олена (1 курс, С1804 група) за 1 місце з кульової стрільби;
5. Ахмедов Сархан (3 курс, Ск1603 група) за 1 місце з настільного тенісу;
6. Савченко Дар’я (1 курс, С1804 група) за 1 місце з плавання;
7. Мельник Антон (2 курс, С1706 група) за 2 місце з міні-футболу;
8. Мельник Антон (2 курс, С1706 група) за 1 місце з плавання;
9. Сідоров Валентин (2 курс, С1706 група) за 3 місце з шахів;
10. Стеф’юк Андрій (1 курс, С1803 група) за 1 місце з шашок;
11. Рожин Олександр (5 курс, С1402 група) за 2 місце з міні-футболу;
12. Шевченко Ярослав (5 курс, С1402 група) за 2 місце з міні-футболу;
13. Шкабура Максим (2 курс, С1705 група) за 2 місце з міні-футболу;
14. Коваленко Юрій (3 курс, Ф1601 група) за 2 місце з міні-футболу;
15. Єрьомін Владислав (1 курс, Ф1804 група) за 2 місце з міні-футболу;
16. Антві Деррік Лінкольн Овусу (2 курс) за 1 місце з легкої атлетики.

Сайт Дарницької РДА

Ми пишаємося не тільки нашими спортсменами, але й учасниками та переможцями всеукраїнських конкурсів з художної самодіяльності «Молодість 2018» та «Барви осені»!  

Пісенний конкурс приніс нам багато перемог, а саме:

1. Ал Ямані Сабі (2 курс С1705)
Молодість 2018 – грамота учасника
Барви осені – переможець

2. Корж Марина (1 курс М1803)
Молодість 2018 – грамота учасника
Барви осені – грамота учасника

3. Лапчук Владислава (1 курс Ф1803)
Молодість 2018 – грамота учасника
Барви осені – грамота учасника

4. Паярелі Олена (2 курс С1707)
Молодість 2018 – грамота учасника
Барви осені – грамота учасника

5. Адогу Проспер (4 курс, медичний факультет)
Молодість 2018 – грамота учасника
Барви осені – перше місце

6. Ахмедов Сархан (3 курс, стоматологічний факультет)
Молодість 2018 – третє місце
Барви осені – третє місце.

Наші талановиті танцюристи вразили журі своєю майстерністю та отримали безліч нагород:

1. Артем’єва Дар’я (1 курс С1802) та Устименко Юлія (1 курс С1804)
Молодість 2018 – грамота учасника
Барви осені – грамота учасника

2. Крижанівська Божена та Примак Поліна (2 курс С1707)
Молодість 2018 – грамота учасника
Барви осені – друге місце

3. Абдурашидов Азізбек (2 курс М1702)
Молодість 2018 – перше місце
Барви осені – друге місце

4. Доровських Марія (2 курс М1702)
Молодість 2018 – грамота учасника
Барви осені – грамота учасника

5. Карлова Валерія (2 курс С1701) та Жванія Вадим (1 курс С1804)
Молодість 2018 – третє місце
Барви осені – друге місце

6. Колектив Індія
Молодість 2018 – грамота учасника
Барви осені – Гран-прі!!!

Київський медичний університет пишається своїми талановитими студентами та щиро дякує їм за те, що своїми талантами вони прославляють Alma Mater! Ви – наша гордість!

Відео-сюжет МарсТВ дивіться тут.

28.11.2018
ПОДІЇ | Всі Події
25
ЛИС
Курс мануального масажу
Тривалість: 25.11.19 - 13.12.19
02 Жовтня 2019
13
ГРУ
День відкритих дверей
13 грудня о 16:00
вул. Антона Цедіка, 7 (ст. м. Шулявська)
13 Листопада 2019
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери