Фахівці університету створюватимуть власні курси дистанційного навчання.

11 березня 2016 р. відбулася перша відео-зустріч з тьютором курсу “Сервіси Google у професійній діяльності викладача” Антоніною Букач, яку відвідали викладачі Університету та представники ректорату. Вже у травні, після проходження повного курсу занять, кожен учасник зможе розробити свій дистанційний курс з навчання використанню  документів, презентацій, електронних таблиць та веб-конференцій, та інших додатків, що надаються в межах Google Apps for Education.

Київський медичний університет отримав ліцензію Google Apps for Education 2014 р. Вона дозволяє безкоштовно користуватися необмеженими «хмарними» сервісами, створювати досконалу, адаптовану під вимоги закладу систему комунікації та електронного документообігу.

Підсумовуючи зустріч, президент Університету Олександр Поканевич зазначив, що Київський медичний університет – один з небагатьох вищих навчальних закладів України, де вже працюють сервіси Google Education. Тож, наполегливо працюючи в об’єднаній прагненням досконалості команді, Університет має можливість стати зразком впровадження сучасних інформаційних технологій у вищу медичну освіту.

Подивитися запис  першої  зустрічі можна тут

[slideshow_deploy id=’2450’]

14.03.2016
Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024