Фахівці університету створюватимуть власні курси дистанційного навчання.

11 березня 2016 р. відбулася перша відео-зустріч з тьютором курсу “Сервіси Google у професійній діяльності викладача” Антоніною Букач, яку відвідали викладачі Університету та представники ректорату. Вже у травні, після проходження повного курсу занять, кожен учасник зможе розробити свій дистанційний курс з навчання використанню  документів, презентацій, електронних таблиць та веб-конференцій, та інших додатків, що надаються в межах Google Apps for Education.

Київський медичний університет отримав ліцензію Google Apps for Education 2014 р. Вона дозволяє безкоштовно користуватися необмеженими «хмарними» сервісами, створювати досконалу, адаптовану під вимоги закладу систему комунікації та електронного документообігу.

Підсумовуючи зустріч, президент Університету Олександр Поканевич зазначив, що Київський медичний університет – один з небагатьох вищих навчальних закладів України, де вже працюють сервіси Google Education. Тож, наполегливо працюючи в об’єднаній прагненням досконалості команді, Університет має можливість стати зразком впровадження сучасних інформаційних технологій у вищу медичну освіту.

Подивитися запис  першої  зустрічі можна тут

14.03.2016
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021