Факультет фармації та психологіїФармацевтичний факультет був відкритий у 1999 році. Деканом факультету було призначено д.фарм.н., професора Цуркана О.О., який очолював факультет до 2003 року. Роботу з організації та підготовки створення кафедр фармацевтичного факультету було проведено к.фарм.н, доцентом Ткачук (Брубейкер) І.О., яка очолювала факультет 2003-2008 рр. Перші кафедри факультету: – Кафедра технології ліків – Кафедра організації та економіки фармації – Кафедра фармацевтичної хімії та фармакогнозії Перший випуск за спеціальністю 7.12020101 «Фармація» відбувся у 2004 році. З 2005 року розпочато навчання на заочній формі. Заочна форма навчання розрахована насамперед на тих, хто працює за напрямком майбутньої спеціальності або вже отримав за обраним фахом освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст». Навчання на факультеті створює перспективи для їх професійного росту та вдосконалення. Характерним для сьогодення є збільшення числа молодих людей, які бажають навчатися одночасно за кількома спеціальностями, і саме заочна форма навчання дає їм таку змогу. Випускники фармацевтичного факультету після отримання диплома про вищу освіту мають можливість подальшого навчання в інтернатурі і при отриманні сертифіката працювати на різних посадах в аптеках, контрольно-аналітичних лабораторіях, магазинах медичної техніки, на аптечних базах, хіміко-фармацевтичних підприємствах, у природоохоронних, клініко-лабораторних, судово-хімічних та судово-медичних установах, лікувально-профілактичних закладах, митних службах та науково-дослідних установах. Ті хто хочуть науково зростати – можуть вступити до аспірантури. Викладання дисциплін за освітньо-професійною програмою “Фармація, промислова фармація” забезпечують висококваліфіковані викладачі кафедр університету, а саме: – 11 докторів наук (в т.ч. 5 професорів) – 18 кандидатів наук (в т.ч. 10 доцентів та 1 старший науковий співробітник) – 7 асистентів – 8 старших викладачів
Анзіна Катерина Миколаївна – доктор філософії PhD
Фармацевтичний факультет здійснює підготовку здобувачів вищої освіти. Зараз на факультеті навчається 246 студентів денної, вечірньої та заочної форми навчання. Навчання проходить за освітньо-професійною програмою підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» галузі знань 22 «Охорона здоров’я», освітньої кваліфікації «Магістр фармації». Освітньо-професійна програма передбачає формування здатності застосовувати набуті знання, уміння та навички з дисциплін загальної та професійної підготовки для вирішення типових задач діяльності фахівця на відповідній посаді, включаючи виготовлення ліків, їх зберігання, контроль якості, доставку, розподіл, видачу, регулювання забезпечення лікарськими засобами, а також консультування, надання інформації щодо лікарських засобів та моніторинг побічної дії та/або неефективності лікарської терапії. Основні функції фармацевтичного деканату:
|
Факультет фармації та психології
Офіційна емблема факультету
Освітня програма
Контактна інформація
ОСОБЛИВЕ
ПОДІЇ | Всі Події
20
СІЧ
Лекція Півень Любові Валентинівні «Розлади харчової поведінки в медико-психологічній практиці»
Захід відбудеться 20 січня 2025 року о 16:00 у Київському Медичному Університеті за адресою: Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
Новини кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії
10 грудня 2024 року на кафедрі анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії сту...
19 Грудня 2024
Триває практика у студентів-стоматологів
У студентів 5 курсу стоматологічного факультету вже третій тиждень триває виробнича лікарська пра...
16 Грудня 2024
Новини кафедри української та латинської мов
Профорієнтаційна робота – запорука правильного вибору професії у майбутньому! Протягом жовтня-гру...
16 Грудня 2024
Новини кафедри дитячої терапевтичної стоматології: завершення циклу ТУ «Професійні шкідливості лікарів-стоматологів»
09 грудня 2024 року на кафедрі дитячої терапевтичної стоматології завершився цикл ТУ «Професійні ...
13 Грудня 2024
Профорієнтаційна робота кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
Профорієнтаційна робота з молоддю – один з напрямів роботи сучасного закладу вищої освіти. З осен...
13 Грудня 2024
|