Зустріч з представниками мережі аптек «Подорожник» на тему: «Твоє успішне майбутнє починається сьогодні»

Запрошуємо студентів фармацевтичного факультету на зустріч з представниками мережі аптек “Подорожник” на тему: «Твоє успішне майбутнє починається сьогодні», яка відбудеться 10 травня 2023 року об 11:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, лекторій, 302.

Під час зустрічі ви дізнаєтеся про:
• професійний розвиток фахівців з фармацевтичною освітою;
• можливість проходження виробничих практик та інтернатури;
• перспективи працевлаштування;
• платформу «Подорожник СТАРТ».

Спікери зустрічі:
• Марія Скринник, керівник відділу співпраці з освітніми закладами мережі аптек «Подорожник»
• Проскура Ольга, менеджер відділу співпраці з освітніми закладами мережі аптек «Подорожник».

Мережа аптек «Подорожник» – друг і партнер Київського Медичного Університету. По всій Україні налічується понад 1500 аптек і їхня кількість постійно зростає. Основна місія роботи мережі – надавати якісну фармопіку, що доступна кожному. Мережа аптек “Подорожник” представлена на ринку понад 23 роки.

Для розвитку молоді у компанії діє платформа можливостей “Подорожник START”, яка співпрацює з понад 30 освітніми закладами. Програма включає проведення практик і стажування для студентів різних спеціальностей та інтернатури для випускників фармацевтичного відділення. По завершенню програми студенти та випускники мають усі шанси працевлаштуватись у компанії.

Понад 270 студентів та випускників на квітень 2023 року завдяки платформі для молоді працевлаштувалися в мережі аптек “Подорожник”. На практику прийняли від 600 студентів, а на інтернатуру оформили біля 60 випускників. Компанія надає можливість випробувати свої сили і здобути нові навички у професіоналів різних сфер.

Екскурсія до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ”
 Запрошуємо 10 травня 2024 року о 15:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до СтоматЦентру "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ".
07 Травня 2024
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024