Запрошуємо студентів та інтернів КМУ на ексклюзивні лекції від українського та міжнародного спікерів

Шановно спільнота КМУ!

Київський Медичний Університет є хабом вашого безперервного професійного розвитку, платформою для обміну знаннями та навичками, працюючи з видатними українськими та міжнародними спікерами. В цю п’ятницю, 08 грудня ми підготували для вас аж дві супер-лекції з дуже актуальних питань, отже, запрошуємо вас провести час з користю для своєї кар’єри.

Перша лекція від від гостьової спікерки Радмили Гревцової «Медичне право в роботі лікаря: Практичні питання». Пані Радмила – медичний адвокат з 20-річним досвідом, кандидат юридичних наук, доцент, член Ради Директорів Всесвітньої асоціації медичного права, неодноразово ставала переможцем професійного конкурсу «Адвокат року» в номінації «Медичне і фармацевтичне право» та визнавалася одним з найкращих юристів України у сфері «Медичне право / фармацевтика» рейтингом «Вибір клієнта – ТОП 100 юристів України».

На лекції ви дізнаєтеся:

• Як ефективно та правильно комунікувати з пацієнтом?
  • Які права і обов’язки мають лікар і пацієнт?
  • Як оцінюється якість медичної допомоги з погляду права?
  • Що найчастіше призводить до конфліктних ситуацій, і як запобігати їх виникненню?
  • Яка відповідальність передбачена законодавством, і як лікарю не потрапити в ситуацію «за моє жито ще мене і бито»?
  • Як реагувати, якщо у ЗМІ чи соцмережах поширюється неправдива інформація, яка принижує честь і гідність лікаря?
  • Як лікарю уникнути помилок при відкритті власної справи?
  • і багато іншого.

Захід буде цікавим усім, хто хоче вміти правильно та екологічні будувати відносини з пацієнтом та стати затребуваним фахівцем 21-го сторіччя.

Лекція відбудеться 8 грудня 2023 року об 11:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).

Друга частина нашого п’ятничного інтенсиву –  ексклюзивно для Київського Медичного Університету лекцію читатиме професор університету Томаса Джефферсона (США)  Пол Барах на тему: “Patient Safety and Risk Management Overview”.

(Довідка: професор Пол Барах – новатор у сфері охорони здоров’я, дослідник, який спеціалізується на вдосконаленні медичних систем і послуг. Він відомий своїми інноваціями у медицині та розробці медичного обладнання.  Пол Барах займається покращенням якості надання медичних послуг та розробкою стратегії безпеки в медицині. Він також займається якістю та безпекою в медичній сфері, акредитацією, міжнародними дослідженнями та реструктуризацією медичного середовища). Професор буде дотичний до формування контенту однієї з надсучасних освітніх компонент «Безпека пацієнтів», яка є обов’язковою для вивчення в інтернатурі КМУ. В зв’язку з війною в країні професор Пол Барах люб’язно зголосився передати нам безоплатно цей цінний контент для поширення серед всієї спільноти КМУ, тож не пропустіть такої нагоди!

Відео-лекція професора Пола Бараха відбудеться 8 грудня 2023 року о 12:30, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).

Реєстрація обов’язкова за посиланням

05.12.2023
БЕР
Тренінг на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі»
5 березня 2024 року 17:00 відбудеться остання з  трьох зустрічей на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі», яка відбудеться у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
29 Лютого 2024
БЕР
Лекція провідного юриста з медичного права «Громадське здоров’я і право: що важливо знати лікарю і фармацевту?»
Лекція відбудеться 06 березня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
01 Березня 2024
День донора крові
Тож, чекаємо вас 15 березня 2024 року з 9:00 до 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, 3-й поверх.
20 Лютого 2024
БЕР
Лекція лікаря-алерголога Ольги Колесникової «Молекулярна алергодіагностика – яскравий приклад персоніфікованого підходу до діагностики алергічних захворювань»
Лекція відбудеться 25 березня 2024 року об 11:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
28 Лютого 2024