Запрошуємо студентів та інтернів КМУ на ексклюзивні лекції від українського та міжнародного спікерів

Шановно спільнота КМУ!

Київський Медичний Університет є хабом вашого безперервного професійного розвитку, платформою для обміну знаннями та навичками, працюючи з видатними українськими та міжнародними спікерами. В цю п’ятницю, 08 грудня ми підготували для вас аж дві супер-лекції з дуже актуальних питань, отже, запрошуємо вас провести час з користю для своєї кар’єри.

Перша лекція від від гостьової спікерки Радмили Гревцової «Медичне право в роботі лікаря: Практичні питання». Пані Радмила – медичний адвокат з 20-річним досвідом, кандидат юридичних наук, доцент, член Ради Директорів Всесвітньої асоціації медичного права, неодноразово ставала переможцем професійного конкурсу «Адвокат року» в номінації «Медичне і фармацевтичне право» та визнавалася одним з найкращих юристів України у сфері «Медичне право / фармацевтика» рейтингом «Вибір клієнта – ТОП 100 юристів України».

На лекції ви дізнаєтеся:

• Як ефективно та правильно комунікувати з пацієнтом?
  • Які права і обов’язки мають лікар і пацієнт?
  • Як оцінюється якість медичної допомоги з погляду права?
  • Що найчастіше призводить до конфліктних ситуацій, і як запобігати їх виникненню?
  • Яка відповідальність передбачена законодавством, і як лікарю не потрапити в ситуацію «за моє жито ще мене і бито»?
  • Як реагувати, якщо у ЗМІ чи соцмережах поширюється неправдива інформація, яка принижує честь і гідність лікаря?
  • Як лікарю уникнути помилок при відкритті власної справи?
  • і багато іншого.

Захід буде цікавим усім, хто хоче вміти правильно та екологічні будувати відносини з пацієнтом та стати затребуваним фахівцем 21-го сторіччя.

Лекція відбудеться 8 грудня 2023 року об 11:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).

Друга частина нашого п’ятничного інтенсиву –  ексклюзивно для Київського Медичного Університету лекцію читатиме професор університету Томаса Джефферсона (США)  Пол Барах на тему: “Patient Safety and Risk Management Overview”.

(Довідка: професор Пол Барах – новатор у сфері охорони здоров’я, дослідник, який спеціалізується на вдосконаленні медичних систем і послуг. Він відомий своїми інноваціями у медицині та розробці медичного обладнання.  Пол Барах займається покращенням якості надання медичних послуг та розробкою стратегії безпеки в медицині. Він також займається якістю та безпекою в медичній сфері, акредитацією, міжнародними дослідженнями та реструктуризацією медичного середовища). Професор буде дотичний до формування контенту однієї з надсучасних освітніх компонент «Безпека пацієнтів», яка є обов’язковою для вивчення в інтернатурі КМУ. В зв’язку з війною в країні професор Пол Барах люб’язно зголосився передати нам безоплатно цей цінний контент для поширення серед всієї спільноти КМУ, тож не пропустіть такої нагоди!

Відео-лекція професора Пола Бараха відбудеться 8 грудня 2023 року о 12:30, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).

Реєстрація обов’язкова за посиланням

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024