Запрошуємо на екскурсію до дерматологічної клініки MyDerm

Київський Медичний Університет запрошує випускників закладів вищої медичної освіти на екскурсію до нашого багаторічного партнера дерматологічної клініки MyDerm. Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться 10 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11Б.

Дерматологічна клініка MyDerm готує інтернів за спеціальністю «Дерматовенерологія».

(Довідка: дерматологічна клініка MyDerm пропонує високоякісні послуги з діагностики та лікування шкірних захворювань, а також процедури догляду, які допоможуть надовго зберегти молодість і красу шкіри. Найновіше цифрове обладнання та досвідчені фахівці, що дозволяє надавати послуги на високому професійному рівні).

Під час екскурсії ви матимете змогу оглянути клініку, її новітнє діагностичне обладнання, познайомитися з лікарями, майбутніми керівниками інтернатури та впевнитися у правильності свого вибору бази для навчання.

Реєстрація на екскурсію за посиланням.

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55

02.04.2024
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024