Запрошуємо на завершальну лекцію курсу “Лідерологія. Лідер і група (колектив) Team building”!

28 листопада 2023 року відбувся другий семінар-тренінг Центру кар’єри з курсу «Лідерологія». Спікером зустрічі виступила Мелікова Катерина Ярославівна, магістр з педагогіки вищої освіти.

Друга лекція зібрала багато зацікавлених абітурієнтів, студентів та співробітників, які час семінару дізнались про розвиток лідерського потенціалу, ретроспективний аналіз якостей лідера, відбір, характеристику та етапи самовдосконалення лідерських якостей.

Нагадуємо, що курс складається з трьох лекцій, після закінчення яких, ви отримаєте відповідний сертифікат. Для отримання сертифікату, вам обов’язково потрібно бути присутнім на всіх трьох семінарах-тренінгах!

Реєстрація – обов’язкова за посиланням.

Завершальний семінар-тренінг на тему: “Лідер і група (колектив) Team building. Частина 3” відбудеться вже 5 грудня 2023 року о 17:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, лекторій 224.

У програмі семінару-тренінгу:

• Сутність понять «група», «колектив»
  • Ознаки групи і колективу
  • Характеристики і функції колективу
  • Міжособистісні відносини в колективі
  • Механізми впливу лідера на формування колективу групи (за А.Макаренком)
  • Роль лідера у формуванні ефективної команди

Запрошуємо відвідати наш тренінг, адже саме у Київському Медичному Університеті готують майбутніх лідерів, медичну еліту країни!

30.11.2023
БЕР
Тренінг на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі»
5 березня 2024 року 17:00 відбудеться остання з  трьох зустрічей на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі», яка відбудеться у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
29 Лютого 2024
БЕР
Лекція провідного юриста з медичного права «Громадське здоров’я і право: що важливо знати лікарю і фармацевту?»
Лекція відбудеться 06 березня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
01 Березня 2024
День донора крові
Тож, чекаємо вас 15 березня 2024 року з 9:00 до 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, 3-й поверх.
20 Лютого 2024
БЕР
Лекція лікаря-алерголога Ольги Колесникової «Молекулярна алергодіагностика – яскравий приклад персоніфікованого підходу до діагностики алергічних захворювань»
Лекція відбудеться 25 березня 2024 року об 11:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
28 Лютого 2024