Вебінар блогерки, викладача Інесси Коваль на тему: “Особистий бренд лікаря”

23 лютого 2022 року о 19:00 запрошуємо на  безкоштовний вебінар від рудої бестії SMM на тему: “Особистий бренд лікаря”. Запрошений спікер Інесса Коваль, як ніхто інший знає про побудову успішного особистого бренду.

У колах SMM, Інесса відома як – “Руда бестія СММ”, але в житті поза соціальними мережами — кандидат педагогічних наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії. Всього за рік декрету приборкала алгоритми Instagram.

Її суперсила в досвіді та розумінні справи:
– на її рахунку більше 30 консультацій для особистих та комерційних блогів
– працювала більше ніж з 10 нішами в сфері таргетингу та візуалу
– навчить монетизувати твій блог, навіть якщо ваша сторінка ледве нараховує 100 підписників

Тож, якщо викладач може освоїти нову професію за рік декрету, невже лікар не зможе стати кращим не лише у своїй професії, а й додати собі медійності через Instagram?

Вебінар відбудеться на платформі Zoom, все що вам потрібно зробити:
✅ Зареєструватися на вебінар за посиланням.
✅ 23 лютого о 19:00 перейти за посиланням, яке надійде на електронну скриньку або в смс.

Партнери заходу: Київський медичний університет, Харківський національний медичний університет, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

InWhite в рамках освітнього проекту InWhite Education створює з експертами ринку просвiтницькi проекти для медичної сфери.

Більше інформації в телеграм каналі.

Запрошуємо до участі студентів, інтернів та викладачів, всіх тих, хто планує розвивати свій особистий бренд в соціальних мережах!

Екскурсія до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ”
 Запрошуємо 10 травня 2024 року о 15:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до СтоматЦентру "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ".
07 Травня 2024
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024