Тренінг Центру кар’єри КМУ на тему: “Фізіогноміка”

Запрошуємо студентів та інтернів на семінар-тренінг Центру кар’єри Київського медичного університету на тему: «Фізіогноміка», який відбудеться в оффлайн-форматі 9 лютого 2022 року о 16:30 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 224

Фізіогноміка — методика, що вивчає риси обличчя людини, обумовлені фізіологічною будовою, з метою визначення психотипу, характеру людини, особливостей поведінки. Обличчя не сховаєш, вам не потрібно ніякої додаткової інформації, щоб зрозуміти людину:
• її сильні і слабкі сторони;
• схильності і мотиви;
• прогностика поведінки.

Цей тренінг для вас, якщо ви хочете:
• зрозуміти свою унікальність, свої сильні риси характеру, використовувати їх на повну потужність;
• розвиваєте особистий бренд;
• працюєте з людьми, адже в будь-яких передмовах ви зможете зрозуміти мотиви прийняття рішень партнера, клієнта, опонента та використовувати їх;
• прагнете знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта та побудувати з ним довгострокові довірливі стосунки;
• хочете оптимізувати роботу ваших співробітників, шляхом виявлення потенціалу та правильної мотивації кожного з них.

Також, під час тренінгу ми розглянемо 8 психотипів, їх провідні риси особистості і домінуючі мотиви, візуальні дисплеї ідентифікації, рекомендації щодо взаємодії.

Спікер – Ірина Туманова — коуч, спеціаліст з фізіогномики, оперативної психодіагностики, аналізу поведінки.

Реєстрація за посиланням.

Екскурсія до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ”
 Запрошуємо 10 травня 2024 року о 15:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до СтоматЦентру "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ".
07 Травня 2024
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024