Семінар-тренінг Центру кар’єри КМУ на тему: «Синдром емоційного вигорання серед медичних працівників»

Запрошуємо студентів та інтернів на семінар-тренінг Центру кар’єри Київського медичного університету на тему: «Синдром емоційного вигорання серед медичних працівників», який відбудеться в онлайн-форматі 25 квітня 2023 року о 17:00 у Google meet. Код: sgv5hhq

Останніми десятиліттями спостерігається стійкий інтерес до проблеми дослідження феномену емоційного вигорання. Професія медпрацівника одна з тих, що має схильність до розвитку психічного вигорання. На тренінгу учасники розглянуть цю проблему, а також обговорять психопрофілактику фізичного та емоційного вигорання через психодіагностику.

У програмі тренінгу:

• Підтримка психологічного мікроклімату в групі.
  • Мотивування студентів до участі в груповій роботі.
  • Психологічна саморегуляція (емоції, стани, поведінка) в сучасних її модифікаціях.
  • Психологічний вплив на соціальне оточення, захист своєї позиції не порушуючи особистих кордонів співрозмовника.
  • Врахування проявів вербальної/невербальної комунікації в спілкуванні.
  • Навички проведення дистанційної психодіагностики, обробка, інтерпретація отриманих власних даних, здорових/ хворих людей з власного оточення.

Спікер зустрічі – Корнієнко Олексій Васильович, викладач філософських дисциплін, доцент, кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін КМУ

Реєстрація на тренінг за посиланням.

Екскурсія до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ”
 Запрошуємо 10 травня 2024 року о 15:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до СтоматЦентру "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ".
07 Травня 2024
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024