Мотиваційна лекція для студентів-старшокурсників стоматологічного факультету «Сучасні та надсучасні гаджети для здоровʼя зубів та ясен. Основи профілактики»

Шановні випускники стоматологічного факультету!

Запрошуємо вас на мотиваційну лекцію Хлєбас Світлани Василівни, лікаря-стоматолога, дійсного члена ICD на тему: «Сучасні та надсучасні гаджети для здоровʼя зубів та ясен. Основи профілактики». Подія відбудеться 10 квітня 2024 року о 15:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).

(Довідка: Хлєбас Світлана Василівна, кандидат медичних наук, дійсний член ICD, викладач кафедри терапевтичної стоматології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, лікар  стоматолог вищої кваліфікаційної категорії, має практику у в СНКЦ «Стаміл», переможець в номінації «Лікар-стоматолог» Міжнародної премії STELLA INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS, 2019, член координаційної ради ГО«Асоціація стоматологів України», медичний експерт національних телеканалів, лекторконсультант міжнародних компаній, партнер міжнародного благодійного фонду «Незламна українська нація»)

Також на вас чекає зустріч з керівництвом Університету: ректором Борисом Борисовичем Івнєвим, деканом стоматологічного факультету Тимченко Іриною Миколаївною, керівником відділу інтернатури Двірською Оксаною Василівною. Вони ознайомлять вас з правилами вступу до інтернатури КМУ 2024 та з основними клінічними базами стажування – провідними стоматологічними клініками міста Києва.

Чекаємо вас в інтернатурі Київського Медичного Університету! Кращі мають навчатися у кращих!

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55

01.04.2024
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024