Мотиваційна лекція для студентів-старшокурсників стоматологічного факультету «Покроковий алгоритм проведення реставрації зубів. Лайфхаки в стоматології. Погляд лікаря – практика»

Шановні випускники стоматологічного факультету!

Запрошуємо вас на мотиваційну лекцію Хлєбас Світлани Василівни, лікаря-стоматолога, дійсного члена ICD на тему: «Покроковий алгоритм проведення реставрації зубів. Лайфхаки в стоматології. Погляд лікаря – практика». Подія відбудеться 13 грудня 2023 року о 15:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).

(Довідка: Хлєбас Світлана Василівна, кандидат медичних наук, дійсний член ICD, викладач кафедри терапевтичної стоматології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, лікар  стоматолог вищої кваліфікаційної категорії, має практику у в СНКЦ «Стаміл», переможець в номінації «Лікар-стоматолог» Міжнародної премії STELLA INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS, 2019, член координаційної ради ГО«Асоціація стоматологів України», медичний експерт національних телеканалів, лекторконсультант міжнародних компаній, партнер міжнародного благодійного фонду «Незламна українська нація»)

Також на вас чекає зустріч з керівництвом Університету: ректором Борисом Борисовичем Івнєвим, деканом стоматологічного факультету Тимченко Іриною Миколаївною, керівником відділу інтернатури Двірською Оксаною Василівною. Вони ознайомлять вас з правилами вступу до інтернатури КМУ 2024 та з основними клінічними базами стажування – провідними стоматологічними клініками міста Києва.

Чекаємо вас в інтернатурі Київського Медичного Університету! Кращі мають навчатися у кращих!

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55

08.12.2023
БЕР
Тренінг на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі»
5 березня 2024 року 17:00 відбудеться остання з  трьох зустрічей на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі», яка відбудеться у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
29 Лютого 2024
БЕР
Лекція провідного юриста з медичного права «Громадське здоров’я і право: що важливо знати лікарю і фармацевту?»
Лекція відбудеться 06 березня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
01 Березня 2024
День донора крові
Тож, чекаємо вас 15 березня 2024 року з 9:00 до 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, 3-й поверх.
20 Лютого 2024
БЕР
Лекція лікаря-алерголога Ольги Колесникової «Молекулярна алергодіагностика – яскравий приклад персоніфікованого підходу до діагностики алергічних захворювань»
Лекція відбудеться 25 березня 2024 року об 11:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
28 Лютого 2024