Друга частина курсу «Лідерологія»

10 квітня 2023 року пройшов перший тренінг-семінар Центру кар’єри з курсу на тему: «Лідерологія», яка є надзвичайно актуальною для формування лідерських якостей у майбутніх лікарів.

Спікером зустрічі виступила Мелікова Катерина Ярославівна, магістр з педагогіки вищої освіти. Автор курсу – Сопівник Руслан Васильович, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Перша лекція зібрала багато зацікавлених абітурієнтів, студентів та інтернів, які час семінару дізнались про важливі соціальні процеси домінування, управління малою групою, формування умінь і навичок побудови міжособистісних взаємин, здатності будувати конструктивні соціальні стосунки.

Нагадуємо, що курс складається з трьох лекцій, після закінчення яких, ви отримаєте відповідний сертифікат. Для отримання сертифікату, вам обов’язково потрібно бути присутнім на всіх трьох семінарах-тренінгах!

Реєстрація – обов’язкова за посиланням.

Першу частину семінару-тренінгу ви можете переглянути за посиланням.

Наступний тренінг відбудеться вже 24 квітня 2023 року о 17:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, лекторій 224.

У програмі семінару-тренінгу ви дізнаєтесь про:
1. Розвиток лідерського потенціалу.
2. Ретроспективний аналіз якостей лідера.
3. Відбір і характеристика лідерських якостей.
4. Етапи самовдосконалення лідерських якостей.

Запрошуємо відвідати наш тренінг, адже саме у Київському Медичному Університеті готують майбутніх лідерів, медичну еліту країни!

Екскурсія до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ”
 Запрошуємо 10 травня 2024 року о 15:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до СтоматЦентру "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ".
07 Травня 2024
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024