ПОДІЇ | Всі Події

Екскурсія до офтальмологічного центру «АЙЛАЗ»

Київський Медичний Університет продовжує проводити екскурсії до майбутніх баз стажування. 25 квітня 2023 року майбутні інтерни за спеціальністю «Офтальмологія» мали чудову нагоду побувати з екскурсією у офтальмологічному центрі «АЙЛАЗ», який знаходиться за адресою: проспект Степана Бандери, 17/1

(Довідка: офтальмологічний центр «АЙЛАЗ» – діагностика і лікування очних хвороб за міжнародними стандартами. Медичний центр впроваджує в Україні сучасні технології діагностики та лікування. Спеціалізації: корекція зору, лазерна корекція, імплантація факічних лінз, рефракційна терапія; хірургія катаракти і глаукоми; лікування захворювань рогівки; лікування і хірургія захворювань сітківки (діабетичних порушень зору, макулодистрофії, відшарування сітківки); хірургія косоокості; реконструктивно-пластична хірургія. Клініка здатна приймати до 100 пацієнтів в день)

Екскурсію провела комерційний директор, Колісник Вікторія Володимирівна.

Екскурсанти познайомилися з клінікою:  відвідали кабінети первинного прийому, діагностики зору, лазерної корекції, маніпуляційну, побачили палати для пацієнтів та операційний блок та оптику, де пацієнти можуть замовити окуляри за рецептом лікаря.

Вікторія Володимирівна відповіла на запитання екскурсантів про особливості навчання в інтернатурі на базі клініки, організації навчального та робочого процесу.

Графік подальших екскурсій ви можете переглянути за посиланням. Чекаємо на вас в інтернатурі Київського Медичного Університету!

28.04.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери