ПОДІЇ | Всі Події

Екскурсія до медичного центру мережі клінік «Smart Medical Centre»

24 квітня 2023 року відбулася екскурсія до давнього друга і партнера Київського Медичного Університету медичного центру мережі клінік «Smart Medical Centre», за адресою: вул. Джона Маккейна, 7-Б.

Екскурсія зібрала чимало майбутніх вступників до інтернатури, які планують навчатися за спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Ортопедія та травмологія», «Педіатрія», «Хірургія», «Внутрішні хвороби», «Дерматовенерологія», «Неврологія», «Отоларингологія» та «Офтальмологія».

(Довідка: «Smart Medical Center» надає широкий спектр медичних послуг високої якості для дітей і дорослих. Медичний центр працює в різних напрямках: терапія, педіатрія, ультразвукова діагностика, кардіологія, офтальмологія, онкологія і багато іншого. «Smart Medical Center» — це мережа клінік доказової медицини для тих, хто цінує сучасні технології та комфорт).

Екскурсію провела керівник рецепції медичного центру Руминська Інна Валеріївна. Вона розповіла про особливості організації навчального процесу для інтернів у «Smart Medical Center» та відповіла на питання екскурсантів.

Майбутні інтерни відвідали кабінети для прийому та консультації пацієнтів, маніпуляційну, кімнату для персоналу, кабінет УЗД-діагностики та рентгену. Також вони поспілкувалися з лікарем-дерматовенерологом Клименко Оксаною Федорівною, лікарем акушером-гінекологом Марченко Юрієм Валерійовичем та лікарем-психіатром Мухоморовим Андрієм Євгеновичем.

Графік подальших екскурсій ви можете переглянути за посиланням. Чекаємо на вас в інтернатурі Київського Медичного Університету!

26.04.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери